SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ocene diety redukcyjnej 99 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 458
Prosze o ocene diety redukcyjnej.
Waga 99 kg
Zapotrzebowanie około 3000 kcl
Na redukcji 500 kcl w dół.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8534
Wywal ten serek wiejski, wrzuć jaja na kolację znów albo makrelę, śledzia jakiegoś. Dzień wczęsniej możesz bydlaka zamoczyć w oleju nierafinowanym rzepakowym, z cebulką. Oszamiesz ze smakiem jak mało co.
Albo walnij do pieca kawałek ryby z kartoflem, zapiecz i zjedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 458
Troche poprawiłem, śledź w ostatnim z oliwą. Dołożyłem banana do płatków i odżywki, banan czasem idzie do śniadania.
Ryż jem zamiennie z kaszą czasem idzie makaron pełne ziarno, czasem ryż basmati czy naturalny, ogólnie zamieniam co jakiś czas w tygodniu.
Kaloryczność zmieniła sie na 2600kcl.
Pytanie brzmi czy tak jest OK?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8534
Jeszcze się zajmij tą odżyweczką. Chyba, że nie masz czasu na konwencjonalne żarło, to galante :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 458
Odżywka musi byc. Shake pije po treningu od razu po skończeniu w szatni. Później normalny posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 458
Reszta może być?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8534
Walnij tam z 60g tego koncetratu. 30g to nawet kiszka nie poczuje. I wywal ten owies xD
Z węgli wsadź co chcesz, możesz i czeko opędzlować jakąś na kakało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A może ktoś tu jakiegoś bana dać? Nie wiem, kim jest Autor tematu, żeby konkretnie doradzać, A farmazonów, że odżywki białkowej ma być gramów 60 i że czekolada to ww, i należy ją stosować potreningowo, to się czytać nie da

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8534
Q co złego jest w czekoladzie po trening u, jakiejś na kakao? Podbije mu azot, zwiększy termogenezę. Kilo jeść nie musi. 50g czegoi styka. jak później sobie i tak szamkę zrobi? Tak samo w 60g koncentratu. 40g białka, o ile w tym białku jest, to dobra opcja po treningu. Lepsza niż banan z fruktoza :D
A kim jestem? Koksem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8534
Zasadniczo to nawet nic nie musi jeść po treningu jak do 3 godzin ma posiłek... Jego sprawa co sobie zje. Ale na bananka szkoda pieniędzy jak można pociumkać dobre czoko z lindta. A że redukcja? To kiedy ma sobie coś pysznego przegryzc? Lepiej kijowy sosik zero na sukralozie zamiast porządnej czekolady? :D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cardio przed czy po treningu ?

Następny temat

Prosze o pomoc w dalszej redukcji, porady i opinie doświadczonych

WHEY premium