SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ocene diety.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Witam. Cel redukcja do 85 w pasie i 95 w klacie.

Aeroby(bieganie)

1) jajka + siemie lniane + otreby pszenne +(nie zawsze) pestki dyni + pestki slonecznika(wymieszane i na patenie-teflon) do tego pół łyzeczki miodu i 1 pomidor.(jesli nie ma aerobów to bez miodu jesli są to czasem jakis owoc-jablko, grapefruit...)

2) Serek ziarnisty + warzywa(az sie najem - jakies 300g czegoś(pomidor, ogorek, papryka, kapusta etc.)

3) udko z kurczaka z grilla + warzywa + orzechy wloskie

4) ryz + panga/morszczuk/piers z kurczaka/łopatka wolowa + warzywa + oliwa z oliwek
(jesli nie ma siłowni to bez ryzu/kaszy...ogolnie bez ww)

Siłownia

5) ryż + tuńczyk + warzywa(jesli bez siłowni to bez ryzu/kaszy...ogolnie bez ww)

Basen(przed basenem do posilku-2h przed-jakies ww -rozgotowany ryz/kasza/chleb razowy/wafle ryzowe)

6) WPC 80 ostrowia(jesli bez basenu to ser bialy chudy)

spać:)

Suplementacja:
03(tran lub omega gold-zastanawiam sie jeszcze, lecytyna, maxivit, ZMA apteczne, kawa przed biganiem i oczywscie woda z duza zawartoscia magnezu i wapnia i zielona herbata(rózna...yerba mate, zwykła...)Mysle nad efką:)


W dni z basenem nie robie siłowni ani aerobów, bo pływam intensywnie. Po okolo 3tyg zaczne trening hitt.

Jesli cos smaze to na oleju rzepakowym. Tam gdzie moge tam dodaje zdrowe tłuszcze w proporcji 1:1:1 ew 1:2:1

Pytanie:
Ile prawdy jest w tym, ze nie nalezy solić potraw na redukcji?

Dzieki i pozdro.

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-05-21 11:46:38

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-05-21 11:48:35

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
:(

na ost. diecie nie solilem...teraz...troche sole...bo nie wydaje mi sie zeby mialo to jakis wielki wplyw na redukcje...wiem ze duze solenie jest nie zdrowe ale jaki ma wplyw na redukce...
dzieki za link.
pzdr.

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-05-23 08:32:39

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
No i cool Rozumiem, że to trochę na modłę "10 przykazań"? Sam zamierzam teraz jechać podobnym systemem do wakacji.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
aha do suplementacji jeszcze do spania 1 łyzeczka Babki Płesznik a rano herbata z zielem pszetacznika. a po siłowni piwko - lech light:) albo normalny:) ale to sporadycznie:) 1 w tyg...
troche TKD troche 10 przykazan troche SKD...takie cos...:)

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-05-21 11:54:28

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
najbardziej podoba mi się suplementacja piwkiem Ale świetnie Cię rozumiem. Jedno piwo albo kieliszek czerwonego wina raz w tygodniu na pewno nie zaszkodzi. Uważam też, że raz na 2 tygodnie warto pozwolić sobie na dodatkowy posiłek typu sorbet owocowy albo coś co sprawia nam przyjemność a nie jest np ptysiem z kremem
Ogólnie uważam, że te całe "10 przykazań" to w zasadzie TKD opowiedziane innymi słowami

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
:) zgadzam sie :)
a co do piwa to mozna spokojnie wrzucic je do diety jakos napoj po siłowni. ale ja sie boje ze sie rozkrece dlatego tak zadko(1 raz w tyg albo po basenie...super sie spi po takim skoku insuliny:P
thx za opinie.:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
kurde, już któryś raz słyszę (sorki - czytam), że ktoś poleca piwo po siłowni. Dziwne o tyle, że ani dwutlenek węgla nie wpływa pozytywnie na anabolizm, ani alkohol nie pomaga. Z oczywistych względów jestem zainteresowany merytorycznym uzasadnieniem pozytywów płynących z picia piwa po siłowni Wiesz może coś na ten temat?

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
heh z tym piwem po cwiczeniach to prawda heh..

Wegle proste,wyskie IG, wyrzut insy wiec po treningu... w sumie mi tlyko po glowie chodzi to ze piwo przeciez dziala kataboliczni..

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Góra, nie byłbym taki pewien z tymi węglami prostymi Sam robię piwo w domu, więc wiem mniej więcej jak to działa. W zasadzie cały cukier ze słodu jest przetworzony przez drożdże na alkohol. Ileść węgli w piwie to ogółem 3-4g/100g więc nie tak znowu wiele. Za to czystego alkoholu ok 30g

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Maltoza....

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
maltoza powiadasz? Faktycznie. Przy pszenicznym robiłem w warzeniu nawet specjalną "przerwę maltozową". Ale nie wiem czy tego właśnie drożdże nie żreją

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Wlasnie w tym piwie maltoza jest chyba najgorsza
Malto gorsza od dekstrozy,glukozy..

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMÓŻCIE POPRAWIĆ DIETE !!! NOWY

Następny temat

10g oliwy z oliwek ile to mililitrów?

WHEY premium