SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o małe porady zwiazane z siłą i wielkością mieśni !!! ;-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 128
Witam wszystkich mam wielką prośbę abyście mi pomogli ułożyć fajny trening na sile oraz wielkość objętość mięśni. Mój staż treningowy to na wakacjach minęło 2 lata ;) obecny rekord na klate to 115kg przy wadze 72kg. Chcę sie skupic gównie na sile i wielkości górnych mięśni ciała. Proszę was o pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
tzn.naturalnie przy kazdym treningu chyba wzrasta sila jak walisz z duzymi ciezarami. Ale ogolnie treningi sa podzielone. Jesli juz chcesz to zacznij pierw masowy przez 2-3 miesiace po tym zacznij silowy znowu na 2 miesiace.
A co do rozplanowania to nie wiem czy dobre. Z bicepsem i kapturami to niezadobrze. Kaptury rob z barkami biceps po treningu plecow klata i tric swietnie dobrane. barki rob z nogami. Tylko pamietaj o tym ze jak robisz np. barki z nogami to zawsze jak w kazdym treningu zaczynasz od cwiczenia najwiekszych miesni pozniej te mniejsze.
pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12211
cwiczysz 2 lata i nie wiesz jak trening rozpisac? uloz sobie sam i daj go na forum... jak bedziesz mial bledy to ktos Ci poprawi.. pozdro

"Jakąkolwiek obierzecie sobie karierę, postawcie sobie w niej cel wzniosły.
Miejcie kult wielkich ludzi i wielkich rzeczy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
nie dziw sie sie sa i tacy ze cwicza 2-3 lata i nie maja efektów bo nie wiedza jak to sie robi dobrze nikt im nie powiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 128
ja stosowałem już różne typy treningów trening silowy massowy i nie widze różnicy ;p;p miałem dużo przerw ale teraz znowu weznę sie za siebie i zaczyna znowu ćwiczyć bo miałem 2 tyg przerwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
GRUDY mam kumpla ktory ze mna trenowal i ostatnio mi mowi ze bicek mu nie rosnie. a ja mu sie pytam ile razy w ciagy tych dwuch lat terningow zmienil plan na bica?? A on: a to trzeba zmieniac?? normalnie myslalem ze tam padne;D gosciu od dwuch lat jechal tak samo bica i w dodatku 3 razy tygodniowo takim samym obciazeniem bez progresji i nic nie zmienial i on sie dziwi!! bica przetrenowal juz dawno i nie rosl proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 268
Kolego ktory zalozeles ten temat. Albo se jaja robisz albo nei wiem co. Jak ktos kto cwiczy 2 lata i cisnie na klate 115 moze nie wiedziec jak sobie ułożyć plan?????:O Ja nie mam pytan...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
Andrev_PL jeżeli korzystał z gotowych planów i nie przywiazywal wagi do cwiczen to nie umie ulozyc planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 128
Poradźcie żeby zdobyć dużo siły podczas treningu co robić dużo powtórzeń dużym ciężarem czy mało powtórzeń jaki ma być odpoczynek pomiędzy seriami w minutach jak często ma sie odbywać trening i czy długo ma trwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12211
wstaw program jakim cwiczyles do tej pory to postawramy sie wprowadzic w nim ulepszenia

"Jakąkolwiek obierzecie sobie karierę, postawcie sobie w niej cel wzniosły.
Miejcie kult wielkich ludzi i wielkich rzeczy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
o kur.. jak bys cwiczyl dobrze tyle czasu to bys tu blyskal chlopie a ty po 2-ch latach dopiero zaczniesz pozadnie przedzik przymajmniej masz za soba act
ogladnij forum-jest pelno tematow typu- nowy trening albo-trening dla poczatkujacego
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem totalnie zielony.. Help!!!

Następny temat

Trening ACT ocencie/poprawcie

WHEY premium