SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o interpretacje wynikow

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 525
Witam,
Proszę o pomoc, od ponad roku mam problemy z brakiem libido oraz słabą erekcją, dodatkowo senność.nic mi sie niechce.Prosze o interpretacje wynikow badan.












Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
gist
Dziekuje za pomoc,chcialbym jeszcze powiedziec ze od kilku lat mam problemy z odcinkiem ledzwiowym.Z problemem chodzilem do lekarzy ale umieli tylko przpisac sildenafil ktory ostatnio nie dziala.


w jakim celu miały pomóc on w tym przypadku
co robiłaś z tym dotychczas jakaś rehabilitacja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wszystko w porządku, poza GLUKOZA. Zgłoś się z tym do swojego lek POZ niech zleci dodatkowe bad w tym kierunku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak masz w widełakch to co tu interpretować, nawet lekarz Ci powie wszytsko jest ok

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na ile przed badaniami spożywałeś ostatni posiłek. Glukoza wysoko i tu powinna być dalsza diagnostyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 525
Badanie robione rano a ostatni posilek wieczorem okolo 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ok czyli jak wspomniano wcześniej konsultacja wyników z lekarzem i rozszerzenie badań o choćby obciążenie krzywą cukrową itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 525
Dziekuje za pomoc,chcialbym jeszcze powiedziec ze od kilku lat mam problemy z odcinkiem ledzwiowym.Z problemem chodzilem do lekarzy ale umieli tylko przpisac sildenafil ktory ostatnio nie dziala.Pozatym chce znalesc przyczyne a nie lykac tabletki po ktorych glowa mnie boli i oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
z przewodem pokarmowym żadnych problemów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 525
Przewod pokarmowy jest ok.tylko od paru lat mam wydety brzuch,czuje jakbym mial w nim powietrze,gazow brak,wyglada jakbym mial to z piwska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To znaczy że nie jest ok pod względem czynnościowym, to że w badaniu wyniki wychodzą w porządku nie znaczy że funkcjonowanie jest prawidłowe i tu odżywianie będzie miało ogromne znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
+monocyty mogą wskazywać, że coś jednak jest nie halo, a same problemy z gospodarką cukrową też mogą mieć powiązanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Good things come to those who wait

Następny temat

Prośba o pokierowanie- rezonans magnetyczny kręgosłupa

WHEY premium