SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze bardzo <prosi>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 806
PRosze was bardzo o to czy pomogli byście mi ułożyć plan na mase i siłe. PLis prosze was bardzo,jak ktoś pomoże mi ułóżyć planik to juz wiecej nie będe truł o plane. Więc tak w domu posiadam atlas do ćwiczeń,na nim można robić takie ćwiczenia : wyciskanie na maszynie <coś jak sztanga> , butterfly,przyciąganie drążka wyciągu pionowego,zginnanie przedramion stojąc przodem do wyciągu i wyprosty nóg na maszyni. Myślę że znane są wam te ćwiczenia a jak nie to pisać to je postaarm się wytłumaczyć albo stawie obrazek atlasu ale nie wiem czy moge ? I jeszcze prócz atlasu posiadam dwie hantle 2x10 kg ale ja ćwicze 2x6kg. Więc plis pomóżcie mi ułóżyć plan na mase i siłke,napiście ile seri robić,ile powtórzeń i ile razy w tygodniu.

P.S - Plis nie usówajcie mojego tematu,i jeszcze raz bardzo was prosze o pomoc w zrobieniu planu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 755
jezeli chcesz aby ktos ci pomogl to musisz podac o sobie wiecej informacji, wiek wzrost waga itp...

niech rośnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13529
na sam poczatek ACT
http://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html
za tym czasem dokup sobie trochę wolnych ciężarów są efektywniejsze na mase i siłę.

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 806
elitekaban- to moje ''wymiary'' - waga: 60kg, wzrost: 176cm wzrostu , wiek 13 lat , staż ok. 4 miesiące,bardzo prosze Ciebie i i nnych o pomoc ale nie w taki sposób że linki tylko abyście mi na forum ten plan napisali. ;] Jeszcze raz prosze,z góry thx ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4869
Jeżeli chcesz, żeby Ci któoś plan ułożył to kase szykuje Zreszt.ą w wieku 13 lat odpuść siłownie - poszukaj informacji o ogólorozwojówce, a za 2 lata idź na siłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja nierozumiem paru osób,moi kumple z mojego rocznika chodzą na siłownie,niektórzy rok a jeden jest który chodzi już 2 lata !! ;O
Wyglądają całkiem nieźle,są szersi w barach itp. Więc nie piście takiech postów narazie sobie odpuść.Ja chce zacząć teraz na własne życzenie,jeś tego nie popieracie albo nie rozumiecie to trudno ale wAS TYLO PROSZE O PLAN NA MASE I SIŁE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4869
Ja też zacząłem w wieku 13 lat i nie jeste, pewien czy to był taki super pomysł - masz możliwość trenowania pod okiem profesjonalnego trenera?
A plan - jak pisalme wyrzej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6064 Napisanych postów 44405 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 353899
Jak masz 13 lat to wez sie za cwiczenia z obciazeniem wlasnego ciala a nie zabawe z zelastwem chyba ze chcesz miec pozniej problemy zdrowotne

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To ktoś mi napisze jakiś plan ?? Będe bardzo wdzięczny i już nigdy nie będe wam głowy zawracał o plan . No lpis napiszcie plan na mase i siłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6064 Napisanych postów 44405 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 353899
Przestan bo tutaj nikt nic nie uklada... Albo poczytasz i ulozysz plan sam, a my go mozemy ocenic, albo nie zawracaj nam glowy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców

Następny temat

Jak podnosić na klate ?

NutLove