SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze O Wasze Rady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 464
Jestem osobą która dopiero niedawno zaczeła swóją przygode z ćwiczeniami siłowymi (Co prawda trenowałem kiedyś ale na odwal i przez niedługi czas) Tym razem zamierzam sie wziąść do pracy naprawde mocno. Na całe szczeście znaleazłem te Forum jak widze jest tutaj wielu specjalistów których warto poprosić o rade. Dlatego Prosił bym o rozpisanie planu Full Body work. Czatając wasze posty doszedłem do wniosku że nie dam rady jednak sam napisać planu treningowego. Dlatego zwracam sie do was z taką proźbą. Prosił bym o napisane planu treningowego z uwzględnieniem wszystkich dni (mam dostepne 6 dni ale najlepiej chyba bedzie plan na 4dni). Mam proźbe żeby był to już taki gotowy plan który moge wprowadzić w najbliższym czasie w życie... Plan konkretny. Taki żebym mógł go zpisać do zeszytu i iść prosto na siłownie.
Chciał bym dokładnie wiedzie Jakie cieżary, ile powturzeń, ile seri, kiedy może sie pojawić okres stagnacji, jakie ćwiczenia(rozwijajcie skróty albo dokładnie wytłumaczyć na czym dane ćwiczenie polega).Jaki czas stostować w przerwie pomiedzy ćwiczeniami. Ile ma trawać trening na każdy dzień. Pragną bym aby plan ten był skoncentrowany przedewszystkim na klatce i bicepsie (Wkońcu to marzenie każdego test(''); )

A to moje dane: (nie wiem czy bedą potrzebne ale podam)
Wzrost 175
Waga 67kg
Maxymalne wyciskanie na klatke 85kg(czasami 90 ale bardzo żadko)
Maxymalna ilośc powturzeń 60kg na klatce-8
Maxymalne obciąznie przy przysiadach 90kg(jedno powturzenie)
Bicepsy maxymalnie gryf łamany +15kg 10 powturzeń
Triceps maxymalne obciązenie na maszynie 20kg- 10 powturzeń
Jeśli bedzie potrzebne wiecej danych moge podać... Bardzo dziekuje za wszelki próby rozpisania planu dla mnie.

Po co się z ludźmi kłócić, skoro można ich pozabijać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Plan konkretny. Taki żebym mógł go zpisać do zeszytu i iść prosto na siłownie.

https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

Chciał bym dokładnie wiedzie Jakie cieżary,

Ciężary sam sobie wybierz.

ile powturzeń, ile seri,

To tam masz napisane.

kiedy może sie pojawić okres stagnacji,

zależy od człowieka.

jakie ćwiczenia(rozwijajcie skróty albo dokładnie wytłumaczyć na czym dane ćwiczenie polega).

Tu masz wszystkie ćwiczenia wytłumaczone:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Jaki czas stostować w przerwie pomiedzy ćwiczeniami.

Taki, żebyś był w stanie zrobić poprawnie następną serię.

Ile ma trawać trening na każdy dzień.

Różnie, staraj się zmieścić w godzinie.

Pragną bym aby plan ten był skoncentrowany przedewszystkim na klatce i bicepsie (Wkońcu to marzenie każdego test(''); )

Po mojemu to powinieneś się skoncentrować na plecach i nogach...

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Tak jak kolega:
[https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html] 

Plecy i nogi i duzo masy z tym idzie. Szybko mozna zlapac tam sporo kg.Wiec warto
pozdro

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Pragną bym aby plan ten był skoncentrowany przedewszystkim na klatce i bicepsie (Wkońcu to marzenie każdego test(''); )

Nie. Nie jest to marzenie każdego. Moje nie. Mnie interesuje siła. A laski podrywam swoja intereesującą osobowością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Ja tam wole szerokie plecy i bary niz fajna klate

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
a ja wyrzezbiony brzuch wielkie lapy i szerokie barki niz wielkie nogi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze wytłumaczyć

Następny temat

Jaka rozgrzewka??Sog

WHEY premium