SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze O Pomoc!!Mutant + creatyna Jak brac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18 lat

Waga / wzrost

70kg

Staż treningowy

15 miesiecy

Cel cyklu

Masa

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Cm3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
WITAM :)
Prosze mi doradzic jak Brac Creatyne cm3 z Mutantem xxl. Cwicze Juz od 15 miesiecy.Jadłem Juz Kreatyne ale nic nie dala,tak samo w przypadku Gainer.Staram Sie Jesc Jak Najwiecej Ale Chodze do szkoly takge diede ciezko zrobic.Dokupilem przed treningowke i witminyn .Mam 18 lat waga;70 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Najpierw naucz się pisać poprawnie bo czytając to co napisałeś czuje się jakbym czytał tekst osoby 7 letniej która po raz pierwszy ma styczność z klawiaturą.

Diety nie ma to masy nie ma. Jak tego nie zmienisz, kasa z supli pójdzie w błoto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
mówisz jak byś tylko Ty na świecie uczył się/pracował;)
szkoła to tylko wymówka co w tym trudnego zrobić kanapki z razowca z jajkiem/twarogiem/cycem z kury + jakieś warzywa????
Weż się za porządną diete bo bez diety żadne suple Ci nie pomogą tylko stracisz hajs
Dział odżywianie na Cb czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
MajkelTSW; Ja Tu prosze o Porade a nie o uwage o ortografie.Mi Chodzi Jak Bym Mial Diete to jakimi Ilosciami brac Kreatyne+Mutanta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Kreatyna 10g w DT, 5g w DNT, gainer według braków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Griszax
MajkelTSW; Ja Tu prosze o Porade a nie o uwage o ortografie.Mi Chodzi Jak Bym Mial Diete to jakimi Ilosciami brac Kreatyne+Mutanta

Masz 17 lat i powinieneś coś sobą reprezentować spójrz jeszcze raz na ten post i powiedz czy wg Cb wszystko jest ok??
Forum jest po to oczywiście żeby pomóc w sprawie odżywek/diety/treningów ale fajnie by było jak by oprócz tego uczyło innych rzeczy;)
To że majkel czy ja teraz przywalamy się do ortografii to nie jest dlatego że się z Cb smiejemy czy coś innego tylko po prostu żebyś sam na to spojrzał i wyciągnął jakieś wnioski
Po co piszesz w jednym zdaniu 4 słowa rozpoczynające się dużą literą

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2014-03-02 16:13:49
co do dawkowania j/w
cykl ciągnij tak ok 8-12 tyg

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2014-03-02 16:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
Spoko thx za odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja jakie suplementy

Następny temat

ZMA i Tribulon Black ?

WHEY premium