SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze, o wskazówki.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
Waga : 114
Wzrost : 187
Obwód klatki : 123
Obwód ramienia : 39
Obwód talii : 121
Obwód uda : 65
Obwód łydki : 48
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : Nie rozumiem tego zabardzo, jak na oko okolo 40% najwiecej, w udach i na brzuchu
Aktywność w ciągu dnia : studia...
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : brak, poniewaz brakuje na to czasu, jedynie co to cwiczenia 30 min w domowym zaciszu, pompki itp
Odżywianie : wydaje mi sie ze z tym najciezej, slodkich nie jadam bo nie bardzo lubie, nie wiem zabardzo co zabrac ze soba na uczelnie.. boczasami bywa tak ze jestem na niej od 6 rano do 20
Cel : redukcja, do 80 kg
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : nadciśnienie, nie leczone
Preferowane formy aktywności fizycznej : Cos w domu.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kiedys stosowalem Thermo speed Extreme(firmy Olipm)
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Owszem, ale czy warto na poczatku je stosowac?
Stosowane wcześniej diety : probowalem raz Dr.Dukana, aczkolwiek mialem zle samopoczucie i problemy z zołądkiem...

Ogólnie prosze o pomoc, wskazówki, porady itp, chcialem wkoncu wziasc sie za siebie, ale brak mi motywacji, dlatego tez zajzalem tutaj, wiem ze odchudzanie to tak naprade 90% psychika.. co musze zmienic. Dlatego prosze o pomoc i z góry dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2904 Napisanych postów 51270 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 345860
odchudzanie w 90% to dieta, nie psychika, zacznij od tego:
http://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam oto plan diety:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Posiłek I 7:00
-2X jajka
-garść orzechów włoskich
-2x razowe pieczywo
-2x mandarynki
Posiłek II 10:00
-pierś z kurczaka
-kasza
- surówka z kapusty kiszonej i marchewki
-lyzeczka oliwy z oliwek do (surówki)
Posilek III 13:00
- Serek bieluch (biały)
- jakis owoc
- 1x razowe pieczywo
Posiłek IV 16:00
- salatka owocowa (bez cukrów i zadnych syropów) np. mandarynka+jabłko+orzechy
Posiłek VI 18:00
-twaróg półtłusty

Pytanie w jakich proporcjach jesc np piers z kurczaka, kasze, i twarog ma byc okolo 100g?
prosze o ocene diety, i wprowadzenie zmian ^^ to moj pierwszy raz kiedy ukladam diete, wiec jesli sa bledy to przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam jeszcze pytanie odnosnie jedzenia na uczelni, co mozna takiego zabrac na uczelnie w pojemniku, czytalem juz artykul http://www.sfd.pl/-t525889.html , tylko jest on troche malo urozmaicony, czy np podsmazone warzywa z patelni, do tego troche piersi z kurczaka bedzie dobrym posilkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I czy przyjmowanie suplementów musi odbywac sie tylko w trakcie cwiczen, i jak duzo czasu trzeba poswiecic na cwiczenia dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14392
LepiejPoznoNizWcale
Mam jeszcze pytanie odnosnie jedzenia na uczelni, co mozna takiego zabrac na uczelnie w pojemniku, czytalem juz artykul http://www.sfd.pl/-t525889.html , tylko jest on troche malo urozmaicony, czy np podsmazone warzywa z patelni, do tego troche piersi z kurczaka bedzie dobrym posilkiem?

Ja każde danie, które mógłbym zjeść w domu, jestem w stanie zapakować do pojemników i zjeść w pracy/na uczelni. Czy to twaróg, ryba z ryżem, czy stejki z krowy. Jedynie z oliwą trochę więcej kłopotów, ale można kupić w butelce 250ml na takie picie poza domem

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przepraszam ze tak duzo pytan, no ale jestem poczatkujacy, z góry dziekuje za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
[)@IVI!@/V tylko wiesz, czasami nie ma czasu rano na przygotowanie tego itp... i nie wiem wlasnie czy cos mi sie nie zepsuje czy cos na drugi dzien, ale sprobuje tak jak mowisz, dzieki za rade ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14392
LepiejPoznoNizWcale
[)@IVI!@/V tylko wiesz, czasami nie ma czasu rano na przygotowanie tego itp... i nie wiem wlasnie czy cos mi sie nie zepsuje czy cos na drugi dzien, ale sprobuje tak jak mowisz, dzieki za rade ^^

Więc czas trzeba znaleźć, skoro zależy Ci na schudnięciu. Rano kroję tylko świeże warzywa i robię pierwsze śniadanie. Posiłki na resztę dnia szykuję wieczorem dnia poprzedniego i wkładam do lodówki. Później kolacja znowu na świeżo przygotowywana w domu.
W chwili pisania tego posta mam już przygotowane na jutro 4 posiłki.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a jakie posilki przygotowales na jutro, rowniez robisz redukcje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie podczas redukcji

Następny temat

Dieta dla osoby trenującej MT

nutloveb