SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę pomóżcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 159
Jestem bardzo świeżutki dlatego nie zabijcie mnie tekstami że tematy juz były poruszane- proszę o wyrozumiałość. Mam 26 lat na siłownie chodziłem okolo 1 roku tak konkretnie i potem około 7 miesięcy "po łebkach" mam 182 i waże około 79, mam szerokie barki w miare niezła rzeźbe ale nie rosnie mi za bardzo klatka i tak się zastanawiam bo używam odżywek białkowych która mają niską zawartość węglowodanów raczej czyste białko i się zastanawiam nad Gainerem jakimś ale się bardzo obawiam żeby nie przytyć bo brzuch mam Ok a wiem że po gainerze się tyje. Generalnie mam złe informacje chyba bo dla mnie Białko jest dobre rosną mieśnie bo potrzebuja tej sybstancji a Gainer to poprostu dowalone węgle żeby tylko przytyć jak to jest ?

Zmieniony przez - volcom0 w dniu 2013-01-28 22:28:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 384 Napisanych postów 8845 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88077
Poczytaj o odżywianiu trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6705 Napisanych postów 76134 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 637389
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 159
Dzięki! w sumie pomogły te informacje ale nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie dlaczego akurat klatka piersiowa mi rośnie troszke mniej niż inne partie a stosuje odpowiednie ćwiczenia. Fakt może byc to genetyczne ale czy warto poświęcić na klatke np 3 treningi w tygodniu ? czy nie zdąże się zregenerować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11706 Napisanych postów 120278 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1397219
Co do klatki nie ten dział, ułóż sobie trening z priorytetem na klatkę albo jakiegoś splita 2x partia w tygodniu .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173451
Przyczyną może być niewłaściwy trening akurat tej partii, bądź już taka Twoja uroda, wiele osób ma w poszczególnych partiach swoją "piętę achillesową".

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19258
dużo czytaj klata nie rośnie bo pewnie micha kuleje albo przetrenowujesz ją

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2013-01-31 09:00:45
3 razy w tygodniu ćwiczyć klate bardzo zły pomysł mięśnie rosną podczas odpoczynku trening to tylko bodziec 2 razy w tygodniu to już dużo

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2013-01-31 09:02:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

megabol quattro pro econo czy sfd econo v2?

Następny temat

Zestaw - ocena i pomoc

NutLove