SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o sprawdzenie treningu na mase (superseria) klatka plecy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Trenuje na siłowni od 10 miesięcy . Sam ustalam sobie treningi i stwierdziłem ze potrzebuje opini o moim treningu na mase klatki piersiowej i pleców. Jak napisałem w temacie trening jest superseria i wykonuje go 2 razy w tygodniu. Informacje jakie mogą być przydatne : lat 18 wzrost 180.5 waga 80.1 kg(ważenia każdego dnia) typ budowy mozomorfik .
.rozgrzewka bieganie 5 min + rozciaganie

1.
.klatka. Wyciskanie sztangielek na ławce prostej ze skrentem obrotowym ( 4 serie )
.plecy. Wioslowanie sztanga ( umorzenie sztangi do pleców stojąc w pozycji wioslarskiej) ( 4 serie)
2.
Klatka. Wyciskanie sztangi w górnym skosie ( 4 serie)
Plecy. Ściąganie linki wyciągu górnego w siadzie (4 serie)
3.
Klatka.Wyciskanie sztangi na skosie dolnym (4 serie)
Plecy.Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim (4 serie)
4.
Klatka. Rozpietki sztangielkami na ławce prostej (3 serie)
Plecy. Podciaganie w chwycie szerokim z partnerem trzymajacym za nogi (4 serie) ( nie jestem jeszcze w stanie robić 10 powtórzeń tego ćwiczenia samodzielnie)

Superserie tworzylem sam. Jeżeli źle nazwanej jakieś ćwiczenie z góry przepraszam i proszę o zwrócenie mi uwagi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
Zgodnie z regulaminie wstaw PEŁNĄ ankietę działu:

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

regulamin:
https://www.sfd.pl/Twój_temat_został_skasowany_Zajrzyj_!!!__REGULAMIN_DZIAŁU-t473858.html

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Witam . Część z was zauwazyla a część nie ze w dziale zostala wprowadzona ankieta ktora ma ulatwic prace i usprawnic dla was pomoc. Wszystko dzieje sie wtedy szybciej i sprawniej wiec warto wybierac ta opcje gdyz nam jest to niezbedne do oceny waszego zaangazowania i etapu pracy na jakim jestescie. Bez tego czesto musimy dopytywac i tracimy przez to wiele cennego dla wszystkich czasu. Dlatego tez ta ankieta jest po to by uniknac tego rodzaju pytan. Kiedy juz zapomnicie zaznaczyc opcji uruchomienia ankiety skopiujcie ja z najblizszego zielonego posta bądź z tego tematu na samym dole i uzupelnijcie wlasnymi danymi wrzucajac do wlasnego topicu. Glownie jest to potrzebne kiedy prosicie o plan lub jego poprawe. W innych pojedynczych pytaniach czy kwestiach bez ankiety czesto moze sie obejsc. 

Aby ankieta zostala uwzgledniona w naszym poscie nalezy wykonac dwa kroki: 

1) Odhaczyc zdanie:Zaznacz, jeśli oczekujesz profesjonalnej odpowiedzi specjalistów działu Trening dla początkujących(rys.1) 
2)Wypelnic ankiete ktora po odhaczeniu automatycznie pojawi sie ponizej.(rys.2) 








Płeć :  meżczyzna
Wiek :  18 lat
Waga :  80.1
Wzrost : 180.5
Cel treningowy :  zbudowanie zgrabnej i w maire silnej sylwetki
Staż treningowy na siłowni :  10 miesiecy 
Uprawiane inne sporty : rekreacyjnie piłka nożna i tenis zdolny
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): cykl

Dieta : 
Koktajle bialkowo- weglowodanowe , obiady typu kurczak z ryżem i warzywami , dieta oparta na jedzeniu jedzeniu 1:3 ( białko do weglowodanow) 
Przeciwskazania medyczne : brak
Zażywane suplementy : Brak
Ostatnio przerabiany plan: ogolnorozwojowy , trening miesni typu 1 szeroki 1 krótki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
cieżary robocze:

przysiad
wycisk lezac
martwy ciag

prosiłem o PEŁNĄ

Staż treningowy na siłowni : 10 miesiecy

OD RAZU CI POWIEM ŻE NIE OCENIAM CZY DOBRZE ZROBIŁEŚ SUPERSERIE GDYŻ:

jw nie jest ona dla ciebie nie masz ani stazy odpowiedniego ani doswiadczenia


Do poczytania:

https://www.sfd.pl/[art]_O_treningu_siłowym_prawie_wszystko_by_Panda_&_Antoś_-t875977.html

https://www.sfd.pl/ART_Błędy_w_podejściu_do_treningu_siłowego-t889497.html




Zmieniony przez - w8mp250 w dniu 2012-10-15 10:11:59

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
dziekuje ;) w takim razie wracam do treningu tradycyjnego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
nie ma sprawy jesli chcesz jakiejś oceny rady pisz!

powodzenia

Be the best version of You!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jest trening na masę - czy dobry? Uwagi? Podpowiedzi?

Następny temat

Mój plan. Sprawdź go i podpowiedz

WHEY premium