SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o sprawdzenie, diety oraz wyliczeń

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Siema !

Chciałbym, abyście zerkneli na moją dietę, oraz plan, który chciałbym stosowac.

Moje wymiary:

Waga: 62kg. Wzrost 178.5cm Wiek: 16.5

Treningi

3 razy w tygodniu trening siłowy. Po każdym treningu 25 minut cardio na bieżni lub orbitrek :) Co mi się zechce. Do 30 minut :)


Dałem aktywnośc fizyczną umiarkowaną. Patrząc na kalkulator po treningu, muszę na utrzymanie wagi spozywac
Współczynnik BMR 1701.58
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2637.45
Węglowodany 55% 1450.6kcal = 362.65gram
Białko 15%% 395.62kcal = 98.91gram
Tluszcz 30% 791.23kcal = 87.91gram


Z czego tłuszczu będę spożywac ok. 55g, a białka 135g.

Moim celem jest utrzymanie masy ciała. Od września chciałbym trochę przybrac masy mięśniowej, moim celem jest od września do Stycznia przybrac 5kg mięśni.

Dieta: Myślę, że zmniejsze ilośc białka, a zawiększe ilośc WW do kolacji dałem jeszcze 25g dżemu jagodowego.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2637.45
a w diecie masz ~2200 i po co robisz to cardio po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Bo zawsze z kolegą wchodzimy na taśmę i biegamy sobie 20 minut dla zdrowia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
inaczej, jak chcesz "nabrać masy" musisz jeść więcej niż potrzebuje do utrzymania wagi, a jak jeszcze biegasz to będzie ok. 3tys kcal i obserwuj wagę i organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Nie chce nabrac masy, przeczytaj ze zrozumieniem... Chce zaczac masę od wrzesnia, teraz chce utrzymywac wagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
to przy treningu siłowym + cardio musisz uzupełniać stracone kcal na treningu a ty jesz i tak za mało niż sam wyliczyłeś. w twoim wieku olałbym stosowanie diety, uprawiał sporty i jadł zdrowo na razie to starczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki, a zapotrzebowanie

Następny temat

IF redukcja

Wiecej