SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o rady i wsparcie aby jak najdłużej utrzymać aktualną sylwetkę.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 3376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
Witam serdecznie

Chodzę, chodziłem regularnie na siłownię od około 2 lat, 3-4 razy w tygodniu. W tym czasie przerabiałem również tematy diety oraz supli.
Niestety od miesiąca nie byłem ani razu ze względu na nowo podjętą pracę na magazynie. Pracuję 5 dni w tygodniu na nocki, wyjeżdżam o godzinie 16:30, wracam koło 8:30. Nie mam więc kompletnie czasu na treningi.

I tutaj zwracam się z prośbą o pomoc, co mogę zrobić żeby nie stracić swojej masy mięśniowej lub maksymalnie zastopować ten proces?
Jakie odżywki byście polecili? Co wcinać żeby utrzymać aktualną sylwetkę? Ewentualnie jaki trening heh RAZ W TYGODNIU (piszę to z wielkim żalem) przeprowadzać żeby choć trochę dopompować mięśnie aby nie było szybkich i dużych spadków?

Nie po to tyle litrów potu wylałem żeby teraz to wszystko poszło jak krew w piach...

PROSZĘ o rady i wsparcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
wycwiel
maki77
Słyszałeś o metodzie Maxa Sicka/warto o nim poczytać/ prekursorze treningu izometrycznego który możesz wykonać w każdych warunkach + pompki, podciąganie ,brzuszki ,przysiady jednonóż itp.i masz pełno wartościowy trening.Mięśnie owszem rosną jak odpoczywają ale jak je wcześniej skatujesz:)



To była moja pierwsza metoda treningowa.....z uwagi na brak funduszy i innych możliwości. W latach mojej młodości nie było tyle siłowni co teraz ,a wejście na istniejące było ograniczone.

Z braku czasu POLECAM !!!
Do tego antykataboliki np.BCAA i styknie. Ale cudów się nie spodziewaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
nie wierze ze nie masz kilku godz w tyg na silke
jesli faktycznie jednak tak jest to zmien prace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253
Zmuś się i zrób chociaż 2-3 FBW w tygodniu, jak nie masz czasu na siłownie to w domu - podciągania, pompki i te sprawy. Do tego wiadomo odpowiednie odżywianie to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
jasonstatham 81 dzięki za radę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
Jednak nie mogę zmienić pracy przynajmniej przez najbliższę pół roku, a rzeczywiście nie mam czasu w tygodniu bo jestem 2h w domu zanim wyjdę do pracy pozostałe 7h muszę spać. Przecież nie pisał bym wam o tym gdyby było inaczej, ubolewam nad tym ale dziecko mam w drodzę i muszę sporo pracować. To nie jest żadna wymówka, po prostu nie ma możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
Proszę o konkrety w sprawie suplementacji które mogły by maksymalnie zahamować moje spadki na które ciężko pracowałem. O odżywianie dbam bo jest to jedyna rzecz jaką mogę zrobić w wolnym dwugodzinnym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2814
Moim zdaniem suplemenatcja jest u ciebie nie potrzebna i robi sie takie bledne kolo kupujesz suple za spory hajs ktory wogole Ci nic nie da bez treningow i do tego pracujesz jeszcze wiecej ze by je zakupic a moglbys mnie pracowac i zrobic trening bez supli. Wystarczy ci jak pisali poprzednicy 2 razy w tygodnu jakies w miare ciezki FBW pompki podciaganie itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
a tak na powaznie skoro juz chwile cwiczyles i mamsz w mniej lub wiekszym stopniu pojecie o silce dietach i suplementacji to po czesci juz odpowiedz zanasz co musisz robic
po drugie glupa wymowka ze 2 godz jestem w domu a kolejne 7 musze spac musi to na rusi a w polsce jak kto chce
czlowieku ja wiele miesiecy w roku i to tak przez kilka lat pracowalem ze wychodzilem z domu po 5 rano i wracalem ok 23 i do tego sie trzeba bylo ogarnac zrobic kuraka i ryz na kolejny caly dzien wiec chodzilem spac kolo 2 w nocy i co dawalem rade na silke 3 czy 4 razy w tyg wiec skoncz pitolic tylko sie wes za siebie
czlowieku 7 godz snu to i tak w ..... wiec bys sobie wygenerowal 3 dni dodatkowo po 2 godz na silke i w tych dniach spal tylko 5 gdzi i tak w ..uj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
przestać pitolić powiadasz....? podziwiam Cię skoro o 5:00 wychodziłeś z domu wracałeś o 23:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
i jeszcze zdążyłeś zrobić obiad i pójść na siłownie i tak 3-4 razy w tygodniu to na prawde Cię podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
mięśnie nie rosną na siłowni tylko podczas regeneracji czyli sen jest ważny. Jak masz pisać takie pierdoły to przestań w ogóle pisać JASON... Ja proszę o radę i rzeczywiście wiem co nie co o siłowni bo trochę się w temacie siedzi ale jak słyszą takie porady to stoję w miejscu. dzięki panowie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ts albo wl

Następny temat

III TURNIEJ W SIŁOWANIU NA PRAWĄ RĘKĘ DRAWSKO POM. 26.09.2015 r.

Wiecej