SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o radę jak zakończyć cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11721

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
https://indeks.mp.pl/leki/desc.php?id=2337
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
tfu pelna nazwa to tamoxifen
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Jeszcze jedna kwestia. Mój cykl głównie zakładał zejście z wagi i co ciekawe, mocno zszedłem z tłuszczu, w pasie zszedłem z 85 do 78/79. Przyrost siły ok, choć nie ma rewelacji, podnosiłem większe ciężary, co ciekawe. Jak wspomniałem robiłem redukcję do tego budowałem, moja waga stała w miejscu, cały czas była na poziomie 84/85 i tak cały czas. Aż do 4 tygodnie temu, jem praktycznie tyle samo, może mniej, jadłem około 1880 kcl, i teraz lecę z wagi jak oszalały. Gęba sucha, miesień suchy, brzuch jak skała, w pazie 77, masakra. Koszule na mnie wiszą, garnitur spodnie lecą. A waga, w poniedziałek 81,6, dziś rano 80,6. Jem 5 posiłków, rano jaja 4 owies 50 gram, potem ryż 50 gram 200 kury i tak razy 3, wieczór 200 gram sera, 50 gram węgli (bułka ryż) nie wliczam bananów 2, jabłko 1 i oliwy (do każdego posiłku), woda raczej ostatnio mało bo mam urwanie dupy w robocie. Pewnie za mało jedzone ? ale cieżko coś wcisnąć więcej jak 15 tygodni byłem na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Ile dodać węgli, bo białka mam pewnie ok, i więcej nie wcisnę. Szczerze zaczyna mnie ta waga irytować, bo ostatnio wazyłem tyle 12 lat temu na 3 roku studiów. Fakt faktem, nigdy tak nie wyglądałem, nigdy nie miałem takiego brzucha tak zarysowanych mięśni, ale najwyższa pora trochę nabrać wagi, nie dużo wystarczy mi 84 kg, ale nie chcę żreć jak prosie czekoladę i maca, tylko zrobić to z głową. Ale mimo całej kopalni informacji w necie, ciężko mi coś sobie zaproponować, bo zwyczajnie w świecie się na tym nie znam. Tak jak mechanik jest od samochodów tak inni są od radzenia w tym przypadku. Pytanie, na co zwrócić uwagę ? Gdzie dostanę dobry plan ile jeść i jak ograniczyć trening (czwiczę 45 minut intensywość bardzo wysoka, jak patrzę po innych na siłowniach to nie wysoka tylko kosmos) max 45 sec miedzy seriami, piramidalnie. Nie chcę zmieniać intensywności bo nie mam czasu na chodzenie po siłowni, praca dwoje dzieci nie dla mnie 2 godziny na treningu że i tak mnie stara puszcza na te 45.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Na sfd możesz kupić programy treningowe oraz dietę.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Dzień dobry,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363975 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667720
Witamy serdecznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
dzien dobry, odblok zakończony. Za 3 tygodnie badania, jak wygląda moja gospodarka hormonalna. Kilka uwag, może ktoś będzie zainteresowany. Co do Clomidu - nie miałem żadnych efektów w postaci złego samopoczucia lub stanów depresyjnych czy innych podobnych zdarzeń. Jedyne co się pojawiło to dość obfity trądzik na plecach oraz bocznych częściach ciała, do tego doszły delikatne wypryski na twarzy - ale zestawem od żony udało się tego pozbyć bez problemu, płyn i wacik w zupełności załatwiły sprawę. Jeśli idzie o poziom libido w czasie odbloku, to tutaj była jakaś tragedia. Takiego stanu nie pamiętam nawet jak bywałem poważnie chory kilka lat temu, to jest największa bolączka po odstawieniu. Muszę przyznać że do dziś nie jest to samo libido co przed cyklem czy w trakcie, więc jeśli idzie o ten aspekt - to jest to zdecydowanie na minus całej zabawy. Oczywiście w okresie odbloku, cały czas się sumplomentowałem, głównie DAA, cynk, b6, wit C, omega 3, kretyna, bca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Reasumując, zobaczę jakie będą wyniki badań i się z wami nimi podzielę. Nie ulega wątpliwości, że patrząc z perspektywy czasu, chętnie bym wrócił na cykl. W głowie pozostaje uczucie że wszystko było lepsze, łatwiejsze. Byłem mniej zmęczony, miałem więcej siły, więcej koncentracji, mięśnie były bardziej uwypuklone, twardsze. Miałem wrażenie że mogę przenosić góry. Dodam że to był najprostszy cykl i dość krótki. Bez wątpienia, to może uzależniać i wcale się nie dziwię że ktoś jest ciągle na cyklu. Mimo iż od 1 kwietnia trzymam dietę prawie cały czas, jem czysto non stop z jednym dniem bez diety, to to nie jest to samo. Wstawałem rano o 5:00, siadałem na rowerek na 35 minut, prysznic, dzieci do przedszkola, Ja w samochód i 140 km do pracy, potem powrót i nic, ciągle miałem siłę i chęć pracy. Pracuję głównie głową z uwagi na funkcję które pełnię i muszę przyznać że będąc na cyklu moja koncentracja na pracy była zdecydowanie lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Nikogo nie namawiam, nikomu nie polecam, ale jeśli uprawiałeś sport wiele lat i mimo że stosujesz zalecenia i zasady, dbasz o dietę, prawdziwy trening a nie jesteś szczawiem co ćwiczy rok, ma jeszcze mleko pod nosem i zero pojęcia co robi i zero pojęcia o swoich prawdziwych możliwościach, to myślę że warto zobaczyć jak taki prosty cykl na Ciebie zadziała. Zobaczysz do czego jesteś zdolny i sam ocenisz czy warto było, opowieści innych są pomocne ale w większość to opowieści dziwnej treści o jakiś strasznych ciężarach, rozmiarach. I jedna rada, słuchajcie mądrzejszych, jeśli ktoś już podejmie taką decyzję, to nalezy to zrobić z głową na spokojnie, wszystko zaplanować, zdobyć cały potrzebny sprzęt aby potem nie chodzić szukać, pytać. Warto zapłacić za konsultacje, wiedzę, doświadczenie. Tutaj nie powinno być drogi na skróty, po co na sobie robić eksperymenty, nie ma sensu wyważać drzwi które ktoś już wielokrotnie otworzył. Warto czytać i pytać. Mi tego zabrakło, wyszedł brak wiedzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok bez clomidu

Następny temat

Pierwszy cykl redukcja

WHEY premium