SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o radę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Witam ćwiczę 6 miesięcy ważę 96 kg, mam 183 wzrostu i 17 lat. Troszkę dużo ważę, a więc zakupiłem kreatynę(hi tec) 400MC i l-karnitynę (TREC) 90. Trenuję 5 razy w tygodniu. Mieszkam w internacie, więc diety nie zrobię, ale mogę ją wzbogacić o coś co mi doradzicie. Klatka 105cm na wydechu a biceps mam 40cm przed treningiem. Chciałbym zrzucić zbędne kg i przerobić jednocześnie w masę mięśniową. Przyznam ćwiczę pół roku ale biceps i klatka już się ładnie rozrosła, ale jak wiadomo apetyt rośnie w trakcie jedzenia, więc chcę więcej. Mam zbitą budowę nie widać po mnie, abym tyle ważył nawet bez koszulki. Doradźcie mi jak dawkować co i jak, jak ćwiczyć itd. Myślę biegać 4 razy w tyg i ćwiczyć na siłowni 5 razy. Co wy o tym myślicie. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdro

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 96

Wzrost: 183

Cel treningowy: Mięśnie

Staż treningowy na słowni: 6miesięcy

Uprawiane inne sporty: Siłownia, bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławeczka gryf hantle, atlas

Dieta: Mieszkam w internacie

Przeciwskaznania medyczne: ----

Zażywane suplementy: na razie żadne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2663
Najwięcej węglowodanów potem białka a najmniej tłuszczy. Dałem ci link tam masz wszystko pokazane i możesz sobie wyliczyć w jakich ilościach czego potrzebujesz !!

Zmieniony przez - damianxrt w dniu 2010-03-21 17:45:20

Zmieniony przez - damianxrt w dniu 2010-03-21 17:46:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2663
Podaj swój plan treningowy bo jak na twój staż to trenować 5 razy w tygodniu to dużo a nawet za dużo. Więcej będę mógł powiedzieć jak plan napiszesz. Co do twojej wagi to musisz mieć ujemny bilans kaloryczny no wykonywać areoby bieganie jest akurat dobrym pomysłem. Albo gubisz tłuszcz albo robisz masę mięśniową :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Jako takiego planu nie mam, po prostu przychodzę na siłownie i w jeden dzień robię łapę no to nakładam na sztangle 45kg i jadę serię po 8 robię tyle serii aż się zmęczę. Na następny dzień nakładam około 60 na sztanglę bo więcej nie mam i jadę sobie po 10 lub 12 powtórzeń na klatkę. Ot mój plan.

Na marginesie, wcześniej ćwiczyłem 3 lata judo.

Zmieniony przez - sienkie w dniu 2010-03-20 09:42:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 427
Jeśli chodzi ci o przybranie na masie to ćwicz 3 razy w tygodniu.
Rzeźba 4.
5 to troche przesadza

jw. Daj plan.

076878

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Mój plan ująłem wyżej nie wiem czy zauwazyłeś. Post nad tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Odświeżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
więc twój plan nie przypomina planu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Dlatego napisałem że jako takiego planu nie mam. Proszę wypowiadajcie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 427
Bez planu nie ma dobrych efektów, przyzwyczaj się albo bież się do roboty i układaj plan.

FBW
powinien być dobry na pierwsze 2 miesiące.

076878

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Jak to nie ma dobrych efektów jak widzę że biceps i klatka powiększyła mi się o kilka cm w ciągu 6 miesięcy to takie to złe ?? Nie biorąc nic to chyba nie najgorzej. FBW to jest typ planu mam rozumieć czy jak ?? bo w tych rzeczach to ciemny jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 427
To raczej typ treningu.
Tu masz OLL> :

http://www.K**.pl/full-body-workout-fbw-49877.html

076878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka 2x w tygodniu

Następny temat

5x5 FBW ok?

WHEY premium