SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o poradę z dietą.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Witam was,
Jestem ekto, od poniedziałku zacząłem masę.

Moja dieta wygląda tak:
100g owsianych
3 jajka
200g serka wiejskiego
100g dżemu
450g piersi z kurczaka bądź wołowiny
450g ryzu albo makaronu
40g oliwy
250g twarogu chudego
450-600g warzyw

dietę układał mi pewien trener pytał czy chce jakieś suplementy ale powiedziałem ze szkoda mi kasy.

Mam do was pytanie ponieważ przez wakacje zacznie się wychodzenie z domu, częste wychodzenie..
a z racji ze mam dużo do zjedzenia mogę mieć mały problem by codziennie zjeść to.
proszę o poradę czy mogę zamienić 150g kurczaka oraz 150g ryzu na 150g gaineRa mutant mass?
Makrosy prawie te same.
a nie będę musiał się przejmować jednym posiłkiem tylko wypije to. Myślę zeclwpiej tak niż w ogóle. Co myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Wiadomo ze nie będzie to codziennie ale dosyć często.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 207 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
Dodaj ankietę:
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html
Dodaj dietę w ten sposób: https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html
Nie zamieniałbym całego takiego posiłku na trochę prochu na pewno. I dobrze, że odmówiłeś. Odpowiednia dieta narazie sama swoje zrobi, odżywki są na początku zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
poszlo ogólnikiem czy było układane pod Twoje zapotrzebowanie , brakuje kilku rzeczy i co tam robi 100 g dżemu ? trener Marcin miał na imie ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Było układane pod moje zapotrzebowanie 3400 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Zapytałem czy mogę zamienić trochę jedzenia na proszek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie, co to w ogóle za wymówka że może być dużo wyjść z domu, po to ktoś wymyślił pojemniki żeby w nie włożyć jedzenie, tak więc pakuj i zabieraj ze sobą

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia a nauka walki

Następny temat

Pomoc w sprawdzenie diety LOW CARB Help! :D

Wiecej