SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o poradę .

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15 lat

Waga

95 kg

Wzrost

188 cm

Staż treningowy

poczatkujący

Obwód pasa

90

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

wszelkie rodzaje sporu codziennie

Stan zdrowia

bdb

Możliwosci finansowe

dosc duze : )

Cel/problem/opis

Cel ; Chcialbym byc chudszy i bardziej umiensiniony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Wiam .
Mam 15/16 lat chciałbym trochę zrzucić kilogramów i wyrobić mięśnie .
Mam 188 wzrostu a moja waga to 95kg . Zabardo nie mam gdzie ćwiczyć wiec chodzi mi bardziej o pradnik typu ile biegac dziennie przez jaki okres pompki brzuszki itp ... Bardziej treningi domowe i dietę w miarę możliwą . Nie chodzi mi o to żeby się wyrobić w miesiac ale jak najszybciej np pol roku zeby bylo juz widac jakies zmiany . Bardzo bylbym wdzieczny jesli by ktos mi cos poradzil sensownego : ) . Przepraszam za moj jezyk ale jestem nowy . Jesli zly dzial albo cos to przepraszam : ) .
I z góry bardo dziekuje za odp : ) .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miły człowiek - miła odpowiedź.
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
Miły człowieku - wejdź w ten link a następnie poczytaj tematy dotyczące pierwszego treningu, prawidłowego odżywiania na redukcji i (na samym dole) jest art pt. Redukcja dla juniora.
Poczytaj troszkę - kiedy poczytasz to ułóż dietę redukcyjną dla siebie i wklej tu do oceny.
Potem pomyślimy nad aerobami czy interwałami skoro nie masz dostępu do siłowni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyszła i pora na mnie

Następny temat

Pierwsze kroki - totalny nowicjusz - prosze o porade

WHEY premium