SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc z dietą

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Witam.. jestem nowy na forum i w kulturystyce również ..
Zdjęcie sylwetki:...
Wiek :15
Waga :ok.68kg
Wzrost :ok.178cm
Staż treningowy:2 miesiące
Obwód pasa:74
Obwód klaty:91
Obwód uda:48
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):w szkole wf 4x w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : raczej nic
Stan zdrowia:...
Preferowane formy aktywności fizycznej:Ćwiczę 3x w tygodniu.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :Nic nie biorę i nie będę brał ponieważ na razie jestem na to za młody
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:braak
Wrażliwość na stymulanty:brak
Możliwosci finansowe:Myślę że mam wszystko co trzeba (sztanga prosta, ławeczka, gryf łamany, 2x hantelki i z 80kg obciążenia)
Cel/problem/opis: Masa ^^

Chcę abyście mi pomogli napisać dietę ..
Zależy mi na potrawach które mogę szybko zrobić ale też nie takie zwymyślane. Drugie śniadanie jem w szkole więc najlepiej żeby to była kanapka.

Zmieniony przez - czesio789456123 w dniu 2013-02-12 15:09:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
10 wskazówek żywieniowych by qazar https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

na start wystarczy

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-02-12 15:19:06

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
Ale przykładową dietę wstaw do oceny, wprowadzimy poprawki i będziesz mieć pewność, że wiesz co robisz. Trening też przy okazji możemy sprawdzić :) Btw. zaj**isty nick, łatwy do zapamiętania i w ogóle

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-02-12 17:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Dzięki :D.. zrobie sobie dietę i razem z treningiem wrzucę :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy a zawody kulturystyczne

Następny temat

Plan treningowy 15 latka

Wiecej