SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w ułożeniu odpowiedniej diety...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
Witam;)
Chciała bym prosic o pomoc w ułożeniu odpowiedniej diety wiem ze duzo niezbednych wiadomosci moge znalezc na waszym forum czytam je codziennie od przeszło tygodnia i w koncu sie pogubiłam i juz sama nie wiem co było by dla mnie odpowiednie..ale na poczatku kilka słów o mnie: Mam 23 lata 168cm waga ok54 kg.Z tym że mam figure gruszki:/ mianowicie chuda góra obszerniejszy doł i to jest mój główny problem..Chciała bym umięsnic troche górę a spalic tłuszcz z bioder i ud i nastepnie troche te czesci wyrzezbic tylko nie wiem czy tak sie da...Kiedyś duzo cwiczyłam spin siłownia nawet 5 razy w tyg do tego dieta ale niestety ta zła dieta:/ czyli im mniej tym lepiej:/ dopiero po dokładniejszym przejzeniu waszego forum dowiedziałam sie istotniejszych rzeczy dotyczących odzywiania i zmieniłam moje chore poglądy..Tym bardziej ze moja przemiana materi jest delikatnie mowiac tragiczna..wiec zaczełam wprowadzac produkty bogate w białko(chude twarogi,ryby , jogurty nat i troche chudego miesa) gdyz doczytałam ze białko jest w stanie poprawic w jakims stopniu przemiane materii..kiedys takze spozywałam roznego rodzaju termogeniki lecz nie działaja na mnie zbyt dobrze powoduja złe samopoczucie rozdraznienie brak koncentracji mocne bóle głowy ogolnie byłam po nich jakas taka dzika....Od nast tyg zaczynam cwiczyc czyli spin siłownia troche aerobow.I prosiła bym o pomoc w ułozeniu odpowiedniej diety dotychczas mój dzienny jadłospis wyglada mniej wiecej tak:
godz8:30 śniadanie: zazwyczaj sa to 2 kawałki chleba z chuda wedlina lub serkiem topionym do tego 100g twarogu chudego herbata zielona i kawa
godz13:30 drugie sniadanie jest to ryba w galarecie lub jogurt naturalny lub twarozek ziarnisty delikatny i do tego jakis owoc zazwyczaj jabłko lub pare mandarynek
godz 17:30 obiad: obiad jadam niestety taki jaki jest w domu z tym ze nie jem zup wiec zazwyczaj jest to kawałek miesa niestety smazonego:/ plus ziemniaki plus jakas surówka
godz21:30 kolacja ryba w galarecie lub chudy twaróg i do tego owoce zazwyczaj jabłko i mandarynki:D
Kupiłam takze kwasy tłuszczowe omega-3 luteine i calcium D3 i biore po jednej tabletce dziennie.A jeszcze musze sie przyznac:P ze codziennie zjem kawałek czekolady:/ nie jest to jakas kolosalna wielkosc bo ok 2-3 okienek(czy to az taki grzech?)
Domyslam sie ze moje odzywianie nie jest prawidłowe dlatego prosze o pomoc w ułozeniu odowiedniej dla mnie diety..z gory dziekuje i czekam na informacje;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
poczytaj to i bedziesz wszystko wiedziec policz zapotrzebowanie kcal uluz diete i rozpisz czytelnie

https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
Hmm no własnie juz to wszystko czytałam i sie pogubiłam:/ Czy owoce w godzinach wieczornych moge jesc tak jak jem czy powinnam je odstawic?Czyli ja mam patrzec głownie na diete redukcyjna tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
raczej unikaj owoców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
hmm ok dzieki tylko własnie problem w tym ze jak na kolacje zjem tylko twaróg lub rybe to jestem głodna dlatego zjadam te owoce:/ w takim razie czym mogła bym je zastapic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna do oceny, pomoc i porady

Następny temat

Pozbycie sie tluszczu z brzucha, a moze cos innego... ?

WHEY premium