SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w ułożeniu diety na mase!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1270
Witam !
A więc zacznę od początku,Mam 15 lat , 175cm wzrostu i 60kg wagi,i chciałbym się zapytać doświadczone osoby na temat ułożenia diety na przyrost masy z produktów której posiadam na co dzień. A więc pod dostatkiem mam : twarogi , serki wiejskie , mleko , płatki owsiane-pszenne, otręby owsiane-pszenne, słonecznik, rodzynki, jogurty słodzone i naturalne, wafle ryżowe , pieczywo maca , pieczywa chrupkie wieloziarniste,makaron,owoce sezonowe,ser,szynka,kiełba.Oczywiście są to produkty które tak mi się wydaje, nadają się na diete :) Często się zdarza że w lodówce znajdzie się jakaś ryba , tuńczyk w puszce ale nie zawsze.Z mięs mam czasami kurczaka lub pierś z kurczaka.
I moje pytanie teraz jest takie, czy z tych produktów można ułożyć diete na masę , ewentualnie mógłbym coś dokupywać lecz nie bardzo mam za co , ponieważ sam muszę opłacać sobie siłownie. Na siłownie chodzę 3 razy w tygodniu, mój staż jest strasznie krótki. Ale chciałbym od początku dobrze się odżywiać :), Dodam jeszcze że jestem wszystko żerny :D! Jeśli ktoś mógłby mi pomóc w ułożeniu diety, był bym wdzięczny , ponieważ na dietach wgl kompletnie się nie znam . Z góry dziękuje :) Pozdrawiam wszystkich :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
czytałeś 10 wskazówek żywieniowych?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1270
nie wszystko z tego rozumiem , ale dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
co jest niezrozumiałe?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1270
3. Należy w każdym posiłku spożywać węglowodany o w miarę jak najniższym I/G pochodzące z warzyw(najlepiej włóknistych) i owoców

Tego punktu nie rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ten punkt można było by doprecyzować. Prócz węglowodanów z warzyw i owcoów nalezy wybierać także węglowodany z pełnoziarnistych produktów takich jak kasze, ryż brązowy, makaron razowy czy durum, owsiane.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1270
aha , no teraz rozumiem, teraz pomyślę nad ułożeniem diety , testując ją w tym tygodniu. Wielkie dzięki :) Jak coś to napiszę Ci ją potem w tym temacie i ewentualnie byś mi powiedział co poprawić , był bym wdzięczny :)pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie ma sprawy jeśli tylko będę pod netem pomogę.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1270
a więc postanowiłem że na razie bede starał się jeść dużo i zdrowo, nie układam diety tylko muszę się przyzwyczaić jeść rano śniadania i co 2.5-3h bo nie przyzwyczajony jestem . Dzięki za wszystko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zgadza sie. Obserwuj rowniez jak reaguje organizm. W przypadku zbyt szybkiego przyrostu masy ciala lub spadkow, zwiekszasz lub zmniejszasz ilosc weglowodanow.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

----Gorzka prawda o cukrze----

Następny temat

praca 24/48 a dieta

Wiecej