SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w sprawdzeniu diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 855

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

kobieta

Cel

redukcja

Waga

78

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płeć : kobieta
Wiek : 23
Waga : 78
Wzrost : 178
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 30%
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : siłownia-ostatnio bardzo rzadko
Odżywianie : słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, ćwiczenia w domu, spacery
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Multipla lady, wit.D3, omega 3 extreme, iso whey zero Biotech
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana


Kolejny raz podchodzę do redukcji, dlatego proszę o radę/wskazówkę czy dobrze startuję. Moja praca jest siedząca, Pracuję na zmiany dzienne po 6 lub 12h. Karnet na siłownię wykupiony, w domu posiadam stepper. Mam spory problem z odkładającym się tłuszczykiem w okolicach brzucha i ud... Jestem osobą wysoką więc w ubraniach nie rzuca się w oczy moja tkanka tłuszczowa, której jest sporo ;(

Podaję przykładowy jadłospis. Oczywiście będę stosować zamienniki chleb=płatki owsiane górskie, ryż brązowy=kasza jaglana itd. Do każdego posiłku dodaję świeże warzywa. Piję dużo wody, ok. 3l dziennie. Posiadam resztki spalacza Revex16, który stosowałam jakiś czas temu na czczo i przed wysiłkiem fizycznym. Proszę o ocenę mojej miski, za wszelkie wskazówki z góry dziękuję!



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jeżeli będziesz urozmaicać, są warzywa, to nie wygląda to źle, choć kalorii przydałoby się nieco więcej. Jeżeli posiłek 4 to posiłek po treningu, to postawiłbym na solidniejszy "mix" i tam oraz posiłku kolejnym ulokował dodatkowe kcal, nie musisz też rezygnować z węglowodanów na noc.
Ze spalaczami poczekaj.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowe podbicie węgli w 1 dniu + skan morfologii.

Następny temat

Strategia na noc

WHEY premium