SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w interpretacji rezonansu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Witam chciałbym was bardzo prosić o zapoznanie się z wynikami rezonansu magnetycznego o której miałem zrobiony chodzi o lewy bark który boli mnie od kilku miesięcy mniej więcej coś tam wyczytałem ale nie mam pojęcia jak to leczyć czy iść z tym do fizjoterapeuty czy do ortopedy Czy zastosować jakieś może peptydy Prosiłbym bardzo o pomoc


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przede wszystkim jakie są dolegliwości oraz czy powstały na skutek urazu ? W wyniku badania RM jest sporo zmian czynnościowych oraz przede wszystkim podejrzenie naderwania przyczepu więzadła obrąbkowo-ramienego górnego i postrzępienie obrąbka. Będziesz musiał się udać na konsultacje zarówno do dobrego ortopedy najlepiej specjalizującego się w stawie ramiennym jak i terapie do fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Dolegliwość jest to ból przy robieniu klatki piersiowej najbardziej na płaskiej przy innych ćwiczeniach tak nie odczuwam i potem po treningu bardzo boli a poza tym czuję się tak jakby coś mi ściskał o ten staw po prostu ale ogólnie objawia się to bólem przy robieniu klatki piersiowej płaskiej później jak się rozgrzewa to już mniej boli a po treningu boli bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dość klasyczne objawy i zazwyczaj tak to wygląda, jak wspomniałem należałoby skonsultować się z wyżej wymienionymi specjalistami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamanie kości ramiennej.

Następny temat

Uraz nadgarstka

WHEY premium