SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w doborze odżywek...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 274
Mam 18 lat, 1,82 m wzrostu, ważę 91 kg i od 1,5 roku ćwiczę 3 razy w tygodniu na siłowni. Chciałbym zrzucić trochę tłuszczu, nie tracąc na sile i nie tracąc masy mięśniowej. Od pół roku jestem na diecie wysoko białkowej ale niewiele to daje ... Chciałbym zacząć brać jakieś odżywki, które by mi pomogły w moim zamierzeniu. Chciałbym prosić o pomoc w doborze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29604
Skoryguj diete
- Czy brałes wczesniej jakies spalacze

ja proponuje mix : Lajtowy spalacz (jako wprowadzenie ) --> Spalacz z wyzszej półki + Kreatyna na bilansie ujemnym ocyziwscie

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jestem na diecie wysokobiałkowej od 3 miesiec, a jedyne co wcześniej brałem to była kombinacja efedryna + kofeina + aspiryna. Myslalem nad kupnem BCAA i Thermo Speeda. Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29604
Jak brales efke , a teraz zamierzasz brac TSE ....to znaczy ze albo nie masz pojecia o suplementacji , albo....Sam nie wiem co ...Wiec jak z tym jest i dlaczego zamierzasz teraz brac TSE ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
efke brałem bo chciałem zobaczyć jak to jest ;) a chce spróbować tego co napisałem ponieważ mi to polecono ze względu na moje zamiary i wygląd ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13975
Odpowiednia dieta musi byc, suple np.bcaa, glutamina, witaminy itd, trening + aeroby, spalacz np.TSE moze byc ale nie wiem dlaczego na pocatek efke brales.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Efke brałem ponieważ chciałem zobaczyć jak jest po efedrynie bo różne rzeczy o niej słyszałem i chciałem sam to sprawdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I jak było .....?

Tse nie działa Wiec szukaj w innych spalaczach , najlepiej z wyzszej półki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro + Creatyna + HMB

Następny temat

Whey Pro Gainer 2 vs. Gain Bolic 6000

Fruzelina