SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w dawnkowaniu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 410
Chciałbym, żeby ktoś pomógł mi w rozpisaniu cyklu na tych odżywkach które zakupiłem dzisiejszego dnia. I nie oczekuję na odpowiedź typu "poszukaj w przeglądarce, masz za mały staż na siłowni, zacznij jeś". Kupiłem i muszę zjeść chodzi mi o to, że może ktoś kto już brał ze sobą te suple wie jak ze sobą to połączyć i w jakich ilościach? Bo oczywiście na wszystkim jest napisane ile czego mam brać na pudełku, ale mi chodzi o pomoc kogoś kto już robił podobne cykle, może np zwiększyć zalecaną dawke kreatyny, a zmiejszyć białka albo coś ? Mam jeszcze m-drol i właśnie zastanawiam się czy brać go teraz razem z tymi odżywkami czy najpierw zjeść odżywki, a potem dopiero zacząć ph ?

Odżywki jakie zakupiłem to:

*OLIMP Pure Whey Isolate 95 600g

*Vita-Min Multiple Sport Mega Caps 60 blister Olimp

*Creatine mega caps 1250 400 caps Olimp ( Creatine monohydrate)

*Olimp BCAA Xplode - 500g

Ankieta w profilu ;)

Proszę o pomoc, krytyki nie potrzebuje, mam jej wystarczająco, więc jeśli masz pokazać przed innymi użytkownikami, że jesteś super inteligentny i masz uświadamiać mnie, żebym wziął się za kreatynę lepiej stąd wyjdź, bo tak jak napisałem. Jestem tu, aby uzupełnić braki w mojej wiedzy, a jak każdy, ucze się na błędach i ciągle dążę do tego, aby ich więcej nie popełniać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 410
hmm, skoro tak mówisz to i tak chyba zrobię, czy ktoś jeszcze może wyrazić swoje zdanie na temat tego wszystkiego? ;>

Proszę o pomoc, krytyki nie potrzebuje, mam jej wystarczająco, więc jeśli masz pokazać przed innymi użytkownikami, że jesteś super inteligentny i masz uświadamiać mnie, żebym wziął się za kreatynę lepiej stąd wyjdź, bo tak jak napisałem. Jestem tu, aby uzupełnić braki w mojej wiedzy, a jak każdy, ucze się na błędach i ciągle dążę do tego, aby ich więcej nie popełniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2569
Na początek to przy tej wadze chciałbym zobaczyć te 41cm na łapie bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć no ale są różne rzeczy na tym świecie.
Po za tym białka starczy ci maxymanie na 10dni przy dawkach 60g/dziennie a to nie za dużo a wręcz mało (zalecane 3 porcje po 30g), BCAA ok na regeneracje (te któe kupiłeś podobno dobrze działają) a co do kretki to sie nie znam i sie nie wypowiem bo nigdy nie miałem czegoś takiego w ustach.
Co do PH hmmm to niech wypowiedzą sie ludzie z większą wiedzą choć za pewne zostaniesz zaproszony do miski i też podzielam takie zdanie

On-> od 20.02.2011...in progress

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
ph a na odbloku odżywki, białko wg. braków w diecie, multiwitaminy 1 kaps dziennie, kreatyna 4 caps na czczo i 4 po treningu, bcaa xplode jedz 10g na czczo i 10g przed treningiem, to chyba wszystko, a m-drol ktoś Ci rozpisze jak ankiete dasz.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 410
a czym się odblokować po m-drolu? wystarczy jeden listek clomidu ? i odżywki zacząć od razu jak tylko skończę brać ph ?

Proszę o pomoc, krytyki nie potrzebuje, mam jej wystarczająco, więc jeśli masz pokazać przed innymi użytkownikami, że jesteś super inteligentny i masz uświadamiać mnie, żebym wziął się za kreatynę lepiej stąd wyjdź, bo tak jak napisałem. Jestem tu, aby uzupełnić braki w mojej wiedzy, a jak każdy, ucze się na błędach i ciągle dążę do tego, aby ich więcej nie popełniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 410
1. WIEK: 18
2. WAGA: 78
3. WZROST:178
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:110
-udo:-
-talia:84
5. STAŻ NA SIŁOWNI:rok
6. DIETA:
-białko:2,2 g / kms
-węglowodany:2g/kms
-tłuszcz: 2g/kms
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:m-drol, stanazolol 10mg, test prolo 15 ml
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:suchy mięsień i siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:7 miesięcy
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):chudnięcia
13. STAN ZDROWIA:Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:Porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 3000 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:120
-martwy ciąg:-
-przysiad: -

Proszę o pomoc, krytyki nie potrzebuje, mam jej wystarczająco, więc jeśli masz pokazać przed innymi użytkownikami, że jesteś super inteligentny i masz uświadamiać mnie, żebym wziął się za kreatynę lepiej stąd wyjdź, bo tak jak napisałem. Jestem tu, aby uzupełnić braki w mojej wiedzy, a jak każdy, ucze się na błędach i ciągle dążę do tego, aby ich więcej nie popełniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zależy ile tego m-drola zjesz
zaczynasz na drugi dzień po skończonym m-drolu, 1 tabs cloma ed
jak zdecydujesz się na 1 listek dorzuć jakiś booster teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 410
No mam w planach zjeść całe pudełko 90 caps.
Mógł byś mi jakoś rozpisać to ph ? Bo nie wiem za bardzo jak najlepiej będzie to brać, i jeśli jeden listek ma nie starczyć to mogę kupić całe opakowanie clomidu, tylko czy jest to konieczne ?

Proszę o pomoc, krytyki nie potrzebuje, mam jej wystarczająco, więc jeśli masz pokazać przed innymi użytkownikami, że jesteś super inteligentny i masz uświadamiać mnie, żebym wziął się za kreatynę lepiej stąd wyjdź, bo tak jak napisałem. Jestem tu, aby uzupełnić braki w mojej wiedzy, a jak każdy, ucze się na błędach i ciągle dążę do tego, aby ich więcej nie popełniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacznij jesc;
rok stazu, 3 cykle za soba i 75 wagi - pozostawie to bez komentarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ale jakie cykle
1 to solo winko, drugi 15 ml prolki:P
weteran88 piszesz, że brałeś już m-drola, a teraz dopiero się pytasz jak go brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 410
No bo chcę się upewnić ,że brałem dobrze. Dawkowanie jakie miałem to 1 tydzień 1 caps, 2 tydzień- 2 caps 3 tydzień do końca 3 caps. A stanazol brałem przy 7 ml prol.
Kolega prosił mnie jeszcze, żebym zapytał czy jak brał 2 miesiące temu m-drola, odblokował się clomidem to może go zakupić sobie teraz go ze mną jeszcze raz i zacząć już go brać? Czy przerwa między cyklami na m-drolu musi być dłuższa?

Proszę o pomoc, krytyki nie potrzebuje, mam jej wystarczająco, więc jeśli masz pokazać przed innymi użytkownikami, że jesteś super inteligentny i masz uświadamiać mnie, żebym wziął się za kreatynę lepiej stąd wyjdź, bo tak jak napisałem. Jestem tu, aby uzupełnić braki w mojej wiedzy, a jak każdy, ucze się na błędach i ciągle dążę do tego, aby ich więcej nie popełniać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiszcie długi cykl z takich srodków

Następny temat

prawda czy fałsz???

WHEY premium