SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc masa a bieganie plan.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1364
Witam, wszystkich do tej pory nie zakładałem tematu bo dużo rzeczy znalazłem na forum. Teraz kończę redukcję powoli i zastanawiam się nad treningiem na masę i suplementacją .Zaznaczam że nie chcę być jakimś koksem tylko mieć siłę zrobić pompki brzuszki i i przebiec 3km .Dysponuję siłownią domową trochu sprzętu mam i zastanawiam się na rodzajem treningu.

Zastanawiałem się nad. Push Pull Legss

Dzień 1 Poniedziałek

1. Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej 5 x 12
2. Wyciskanie hantli leżąc na ławce dodatniej 4 x 10
3. Rozpiętki z hantlami leżąc na ławce dodatniej 4 x 12
4. Wyciskanie hantli nad głowę siedząc 4 x 12
5. Wznosy ramion na bok siedząc 4 x 12
6. Wyciskanie hantla zza głowy stojąc 4 x 12
7. Prostowanie ramion z linkami wyciągu górnego stojąc tyłem do wyciągu 4 x 12

Dzień 2 Wtorek Bieganie 40 min.

Dzień 3 Środa
1. Podciąganie na drążku stałym nachwytem 5 x 12-10 z pomocą ławki
2. Wiosłowanie sztangą trzymaną nachwytem 4 x 12-10-8-6
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki piersiowej 4 x 12-10
4. Szrugsy z hantlami 4 x 10
5. Wznosy ramion na bok w opadzie tułowia 4 x 12
6. Uginanie Zottmana 4 x 12 na rękę
7.Uginanie przedramion ze sztanga prostą/krzywka trzymaną podchwytem 4 x 12
8.Przyciąganie ud do brzucha w zwisie na drążku stałym lub w podporze na urządzeniu 4 x 12

Dzień 4 Czwartek Bieganie 40min.

Dzień 5 Piątek
1. Przysiad ze sztangą na karku 5 x 12
2. Wypychanie obciążenia na suwnicy pionowej 4 x 12
3. Wykroki bułgarskie z hantlami w rękach 4*10 na nogę
4. Martwy ciąg na lekko ugiętych nogach z hantlami 4 x 10
5. Uginanie nóg do pośladków leżąc przodem lub siedząc 4 x 12
6. „Ośle wspięcia” 4 x 12
7. Wspięcia na palce stojąc ze sztangą na karku 4 x 12
Sobota Niedziela wolne.

Chciałem jeszcze pompki i brzuszki dodać zamiast jakiegoś ćwiczenia ... Proszę o pomoc i ocenę może jakiś inny rodzaj treningu będzie lepszy dla mnie i moich potrzeb proszę o ocenę i pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Plan wygląda całkiem dobrze, pompki mógłbyś dodać zamiast rozpiętek w treningu klatki, a brzuszki to średnie ćwiczenie dałbyś lepiej na koniec treningu jakąś formę planka.

W jakim celu to bieganie masz?
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1364
rion10
Plan wygląda całkiem dobrze, pompki mógłbyś dodać zamiast rozpiętek w treningu klatki, a brzuszki to średnie ćwiczenie dałbyś lepiej na koniec treningu jakąś formę planka.

W jakim celu to bieganie masz?


Dziękuję za pomoc bieganie ...wojska lądowe wf w czerwcu .

A co do suplementacji, jakąś kreatynę plus białko coś jeszcze dodać?





Zmieniony przez - Marcin2018 w dniu 2019-01-13 10:44:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 39
Ja std biorę glutaminę, cytrulinę, argininę i beta alaninę i przyznaję, że po 2 miechach dramatycznie wzrosła mi wydolność. Przy masowaniu na 85kg biegam na lajcie po 20km i po wszystkim nadal mam energię.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1364
anabolic-beast
Ja std biorę glutaminę, cytrulinę, argininę i beta alaninę i przyznaję, że po 2 miechach dramatycznie wzrosła mi wydolność. Przy masowaniu na 85kg biegam na lajcie po 20km i po wszystkim nadal mam energię.


dziękuję za radę białko i kreatynę do tego dawałeś,jeśli tak to jaką sam mam dylemat mono czy jabłczan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Co do wyboru kreatyny wystarczy podstawowa wersja w postaci mono. Beta alanina cytrulina pomogą w wydolności mięśniowej. Co do białka tutaj kwestia diety czy jest ono potrzebne do jej uzupełnienia.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Marcin2018
rion10
Plan wygląda całkiem dobrze, pompki mógłbyś dodać zamiast rozpiętek w treningu klatki, a brzuszki to średnie ćwiczenie dałbyś lepiej na koniec treningu jakąś formę planka.

W jakim celu to bieganie masz?


Dziękuję za pomoc bieganie ...wojska lądowe wf w czerwcu .

A co do suplementacji, jakąś kreatynę plus białko coś jeszcze dodać?



Zmieniony przez - Marcin2018 w dniu 2019-01-13 10:44:54


Początkowo bym nie dokładał nic są dodatki ale czy one poprawiają wydolność w dłuższej perspektywie czy tylko chwilowo to nie wiem nie sprawdziłem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1364
TomQ-MAG
Co do wyboru kreatyny wystarczy podstawowa wersja w postaci mono. Beta alanina cytrulina pomogą w wydolności mięśniowej. Co do białka tutaj kwestia diety czy jest ono potrzebne do jej uzupełnienia.


to może coś takiego https://allegro.pl/oferta/olimp-creatine-1250-mega-caps-400caps-kreatyna-6463232514 dawkować 4 tabletki jak w zalecanych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Można wziąć ta co podałeś w linku i zastosować w supelmetacji stałej czyli faktycznie 4 kapsy dziennie.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost mięśni

Następny temat

trening Push Pull FBW

WHEY premium