SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc - klatka!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Czesc, jestem tu nowy dlatego niebardzo wiedzialem gdzie mam zamiescic post z moim pytaniem;p Otóż mam pewien problem z klatką. Z silownią mam juz styczność ok 3 lat (oczywiscie z przerwami, ostatnia prawie rok) i problem zawsze ten sam. Mała, wystająca klatka. Zamiast się rozrastac ona coraz bardziej idzie do przodu. Mam 180cm, przy wadze 82kg i odnoszę wrazenie ze 105cm w obwodzie klatki to raczej niewiele. Niestety tutaj góre bierze genetyka. Nie mam w rodzinie ani osob ktore kiedykolwiek cwiczyly. Raczej sami chudzi i ogolnie wąscy. Prosze o jakies wskazówki, bo mam wrazenie, ze same rozpiętki wiele mi nie pomagają.
Z góry dziekówka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
W przyszłym tygodniu mam wizyte u lekarza z tym barkiem i będziemy wiedzieć wiecej. Wtedy dam znać.. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
no to rob cwiczenia powiekszajace objetosc np przenoszenie hantelki za glowe w lezeniu zmien plan bo moze masz stagnacje skos góra dół poproboj hantelkami powyciskac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Wlasnie ostatnio zaczynam kombinować z treningiem, ale niestety moje mozliwosci sa nieco ograniczone przez od dawna bolący bark co uniemozliwia np wyciskanie sztangi na płaskiej. Nawet rozpietek nie mogę zrobic tak jak bym chcial, bo jak zamocno rozciągam klatke to boli ten bark. Co by nie bylo, dzieki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
nie mozesz robic klatki tylko poziomo.. musisz robic na skosie w dol , w gore..
sam nie mialem mozliwosci w domu cwiczenia klaty na skosach bo w dol sie nie dalo a w gore nie miescila mi sie glowa miedzy sztanga a laweczka.. wiec robilem na plasko i tez mi klatke wypchalo w przod :P

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
jakos sobie trzeba radzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28444
obwód klatki w większym stopniu zależy od rozrośniętych pleców, więc cm sie nie kieruj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Ale ja chodze na normalna silownie i robie zarowno płaską jak i oba skosy;) nie wiem czy ma to cos wspolnego, ale przez bolący bark wszystko robie na hantelkach a nie na sztandze. Moze tu tkwi problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Moze jednek tu chodzi o genetyke. Mimo tego, ze cwicze w sumie juz dosyc dlugo nigdy nie bylem szeroki ani w barkach, ani w plecach ani w klacie. Cos musi byc nie tak, bo cwiczy pod okiem osob majacych sporą wiedze. Dodam, ze nigdy nie jechalem na towarze. MOze kiedys sie odważe., a wtedy problem sam sie rozwiaze;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko,tak jak ktos wyżej mówił to chyba bardziej zalezy od pleców,ja cwicze ponad rok na sucho a w klacie przybylo mi moze z 8 cm. 105 to nie mało,zalezy jak wyglada cala Twoja sylwetka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Jak bede mial aparat ktoregos dnia pod reka to cykne fotke i zamieszcze, wtedy bedzie łatwiej ocenic;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naprawa ławki

Następny temat

Progres

Wiecej