SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Cześć na siłownie chodze juz jakieś 3 lata teraz do moich sportow doszedł jeszcze futbol amerykanski. W tygodniu na siłownię 4 razy chodzę po 1,5 godz. trening + 2 treningi futbolu po 3godziny. Po jakimś czasie czuję się przemeczony i czesto nie mam ochote na cwiczenia na siłowni, a trening robie systemem na mase bo nie zmienialem nic.
Czy ktos moglby doradzic jakis sensowny trening gdzie nie chodzilbym tak czesto a jednak cwiczyl kazda partie z jakims rezultatem? podkrlesam - z REZULTATEM :) i aby trening nie zajmowal wiecej jak 1,5godz.
Z góry dzieki za opinie pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Dzieki Tomasz wlasnie o to mi chodzilo, przedstawic jesli ktos zna jakis plan do wgladu i tyle nie potrzebnie tyle pisania bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
FBW 5X5 Traktora. 40-50min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.

Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
raipen

Zacznij od przeczytania regulaminu i wypełnienia ankiety w dziale inaczej temat zostanie usunięty lub bez odpowiedzi sensownej .

NIC nie wiemy na twój temat .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Crazy_Thug

ZA TAKIE "PORADY" LUDZIE BANY LAPIA!

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Po co mam to wszystko wypelniac? chodzi mi tylko zebym nie byl przemeczony a w kulturystyke nie ide czy cos diety tez nie prowadze bo mi to po prostu nie potrzebne, chcialbym po prostu jakis laczony szybki trening po ktorym tez beda efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
jest regulamin,nie ma co sie spinac niepotrzebnie,trzeba sie podporzadkowac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
j/w

"Po co mam to wszystko wypelniac? chodzi mi tylko zebym nie byl przemeczony a w kulturystyke nie ide czy cos diety tez nie prowadze bo mi to po prostu nie potrzebne, chcialbym po prostu jakis laczony szybki trening po ktorym tez beda efekty "

albo wypełniasz ankietę albo temat idzie do KASACJI !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Płeć : M

Wiek : 19

Waga : 83

Wzrost : 177

Cel treningowy : wzrost masy mięśniowej

Staż treningowy na siłowni : 3lata

Uprawiane inne sporty : futbol amerykanski

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga, sztangielki, brama

Dieta : brak

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: wlasny

prosze bardzo ksieciuniu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
raipen

PRZECZYTAJ UWAZNIE MOJ POST:

podstawowe pytania na poczatek:
https://www.sfd.pl/Trening_do_oceny_i_skorygowania_przez_profesjonalne_osoby!_-t854608.html 

juz?
to teraz odnies to co przeczytales do swojej sytuacji.

ankieta,to dopiero poczatek.

na jakiej podstawie mozna cokolwiek zasugerowac?
pomyslisz troche,czy myslenie sprawia ci bol?


na podstawie tego,co podales na samym poczatku juz mozna napisac,ze poswiecasz zbyt duzo czasu na treningi silowe-stad marne rezultaty.(czyli przeginasz z objetoscia)
lezy regeneracja
do tego dochodzi odzywianie,ktorego nie ma,
trening Twojego wlasnego pomyslu....itd.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Po jakimś czasie czuję się przemeczony i czesto nie mam ochote na cwiczenia na siłowni"

Organizm daje ci sygnały przetrenowania , najpierw występuję przetrenowanie i zmęczenie OUN , następnie CUN i wpadasz w stan chronicznego przetrenowania i wymęczenia organizmu , jest to także już określane jako jednostka chorobowa .

"a trening robie systemem na mase bo nie zmienialem nic. "

na masę do jest dieta ( dostarczanie odpowiedniej ilości makro składników odżywczych )

Jeśli dobrze rozumiem 4 x trening siłowy i 2 x inna dyscyplina - to bardzo duży wysiłek i wielki wydatek energetyczny .

Dla osoby o takim poziomie jak ty możesz prowadzić do tego co poruszyłem wyżej .

Dieta : brak - ? jak wspomniałem wielki wydatek energetyczny .

Ostatnio przerabiany plan: wlasny - pokaż plan na którym trenujesz .

obciążenie robocze w podstawowych ćwiczeniach

przysiad - ?
martwy - ?
wyciskanie - ?

futbol amerykanski - to zabawa dodatek - jednak nawet ciężko powiedzieć by treningi 3 godzinne można było tak nazwać

rozumiesz ? na początek .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Manfred - dziennik

Następny temat

Plan treningowy dla początkującego

WHEY premium