SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
Witam, mam 22 lata.Wzrost 168 cm waga 66kg, ćwiczyłem 3 lata temu przez jakieś pół roku, od tamtej pory nie miałem do czynienia z siłownią.Czasami pompki i brzuszki w domu.Chcę zacząć ćwiczyć ponownie i proszę o pomoc w napisaniu planu treningu.Od poniedziałku do piątku pracuje w godzinach 10:30 - 18:00.Pierwsze pytanie czy lepiej ćwiczyć przed pracą czy po pracy?czy też to niema znaczenia.Praca mało fizyczna bardziej psychiczna.Pytanie nr 2 - zawsze miałem problemy z bicepsem,mało siły, mały biceps (jak ćwiczyłem to np barki,klatka były bardzo ładnie widoczne, a biceps nigdy) nigdy też nie mialem zakwasów po treningu bicepsów po prostu jak on by był martwy.Dziwne jest też to, że gdy go napinam jest on krzywy tak mi się wydaje, że wykrzywią sie on w strone klatki piersiowej do wewnątrz.Mój cel to trochę przytyć nabrać masy ciała być masywniejszy noi poprawić biceps w szczególności i ostatnie pytanie to suplementy.Czytałem, że kreatyne najlepiej zacząc brać po minimum pół rocznym stażu na siłowni,a co z resztą? czy np jakies suple na masę mogę zacząc brać po 1 miesiącu ćwiczeń? czekam na pomoc/odpowiedzi, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To czy będziesz trenował przed czy po pracy nie ma znaczenia, wazne abyś pilnował posiłków, okolotreningowych szczególnie.

Zakwasy nie są wyznacznikiem dobrego treningu.

Żadne suple, skup się na jedzeniu, dopnij dietę najpierw.

Dodaj ankiete z postów podwieszonych, plan czym prostszy tym lepszy dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
Ok, a co z tym bicepsem? nie koniecznie chodzi o zakwasy tak jak pisałem wyżej jest "krzywy" noi mało mocy :/ nawet nie puchnie.Mam jakąś szczególnie ćwiczyć biceps? niewiem częściej?mniejszym ciężarem lub coś w tym stylu? Ile dni w tygodniu najlepiej ćwiczyć i jakie przerwy? jak byś mógłbym napisac mi plan typu poniedzialek : klata/plecy, wtorek : biceps/barki ... to tylko przykład.Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 3 dniowy na mase do oceny.

Następny temat

Plan masa + siła

WHEY premium