SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o podanie wymiarów.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1315


Witam. Mam problem chcę zrobić sobie ławeczkę, ale nie wiem czy takie wymiary będą dobre???? (wymiary na fotce) Znalazłem je w necie, ale nie jestem pewien czy są one dobre.
Proszę też o podanie wymiarów X oraz Y.
z góry dziękuje pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
95 wystarczy ale nie jak autor wcześniej pisał 55 :O. W tej chwili byłem sprawdzić jak to u mnie wygląda i sztanga 180cm z 10kg na jednej stronie na stojakach o rozstawie 65cm już leci na bok, wiec nakładanie obciążenia będzie trochę wkurzające, ale jak kto lubi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Y= około 50cm (możesz zwiększyć lub zmniejszyć w zależności czy chcesz mieć wyższą czy niższą ławkę skoro sam robisz, najlepiej dostosuj do wzrostu)
X to około 40cm

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1315
Dzięki wielkie. a reszta wymiarów ok???
czy może zamiast 95 dać około 50 cm??? żeby na zewnątrz stojaków chwytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7550
daj nawet i 120cm nie będziesz patrzył podczas chwytania na stojaki tylko łapiesz gdzie chcesz ;)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1315
Nie bo tyle nie mam materiałów, ale myśle że dam około 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Ja mam 120cm rozstaw stojaków i drugą ławkę 55cm rozstaw. Jak ćwiczysz prostym to problemów nie ma ale większość łamanych na 120cm nie wejdzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7550
wymiary aż nie są takie ważne .. ważne ze sam ja zrobisz i żeby Tobie się na niej wygodnie ćwiczyło , sam wiem jak to jest z samoróbkami im więcej włożysz SWOJEJ pracy tym będziesz dumniejszy z tego co zrobiłeś i lepiej się będzie ćwiczyć pod warunkiem ze zrobisz to dobrze ;) i taka moja rada jeśli coś robisz to lepiej więcej jak mniej bo potem łatwiej coś uciąć niż spawać ;)sam zrobiłem ten pomarańczowy stojak , poręcze i maszynę na barki i jestem zadowolony
zajrzyj https://www.sfd.pl/Siłownia_/_Siłka-t697539.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja mam z osobnymi stojakami to takich problemów nie mam
Ale jak ćwiczyłem na innych siłkach to według mnie lepiej jak stojaki są szerzej, lepiej się zdejmuje i odkłada sztangę.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7550
SasiadxXx - też tak uważam gdy robiłem te stojaki swoje zrobiłem je najpierw na 80cm a potem powiększyłem do 120cm ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Przy 165cm wzrostu Y dawaj 40cm - do tego deska 2-3cm + profil na dole i da to 47-48cm. Laweczka powyzej 50cm juz nie jest wygodna (mam samorobke 57cm chyba i musialem kombinowac z podnozkiem...).
Stojaki lepiej szerokie, ale tak, zeby z kazdej strony byly 2-3cm wolnego od miejsca na obciazenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak położysz sztangę na stojaki o rozstawie 55cm to będzie ci trudniej zakładać obciążenie na sztangę bo będzie się przechylać na ten bok który będzie bardziej obciążony chyba ze będziesz ładował na raty po 5kg albo zamontujesz jakąś blokadę. Zdecydowanie lepszym pomysłem będzie większy rozstaw i przy okazji konstrukcja będzie stabilniejsza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciaganie na drazku

Następny temat

Rowerek czy Orbitrek ? :)

WHEY premium