SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o opinie, pomoc - Inferno Apocalypse +AD-3 PCT lub TERMINATOR-TEST? Redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5503

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Budowa "misiowata ;)", widocznie otluszczony brzuch, klatka piersiowa

Wiek

30

Waga / wzrost

96/182

Staż treningowy

Dopiero zaczynam. Wzmozona aktywnosc fizyczna od 1miesiaca

Cel cyklu

Redukcja tluszczu, poprawa sylwetki, wzrost sily

Stosowane już wcześniej suplementy

trec mens formula +zma

Stosowane wcześniej spalacze

thermo stim olimp

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

ograniczam tluszcze i weglowodany, nie mam ulozonej diety, jednak zaczalem zwracac uwage co i kiedy jem, 0 fast foodow

Przewidziane finanse na cykl

350zl / 1msc

Uwagi i sugestie

Bardzo proszę o pomoc mimo pewnych brakow w opisie. Nie mam obliczonej diety wg zapotrzebowania, jednak czuje, ze jem ponizej zapotrzebowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
Witam wszystkich serdecznie
Forum przeglądam już od jakiegoś czasu i probuje znalezc jakies optymalne rozwiazania, jednak tego wszystko jest na tyle duzo, ze postanowailem napisac z prosba o pomoc aby nie podjac jakiejs bezsensownej decyzji;

Mam 30lat, 182cm wzrostu i 96kg wagi. Moim celem jest redukcja tluszczu, zwlaszcza z okolic brzucha i klatki piersiowej.
Jak dotąd stosowalem tylko Thermo Stim (ostatnie 3tygodnie) i zszedlem z wagi 99kg na aktualna 96kg chociaz nie czulem jakos specjalnie dzialanie Thermo Stim, mysle, ze glownie udalo mi się to aktywnoscia fizyczna i zmiana nawykow zywieniowych.

Chciałbym zakupic jakis pomocny zestaw do schudnięcia oraz podniesienia jednoczenie testosteronu, moim problemem jest spora tkanka tluszczowa na brzuchu i klatce piersiowej ("zapuscilem sie"), stad chcialbym cos co poza pomocą w traceniu kilogramow pomoze mi rowniez zwiekszyc poziom testoereonu/zmniejszyc estrogenu - ponoć to on po czesci odpowiada za pojawianie sie nadmiernej ilosci tluszczu w tych okolicach u mezczyzn?
Jesli chodzi o moja aktywnosc fizyczna jest to glownie jazda na rolkach (2h, 2-3x w tygodniu) oraz rower (1-2x w tygodniu ok 1h).
Aktualnie ze wzgledu na pogodę jazda na rolkach bedzie utrudniona ale przerzuce sie na lyzwy (po prostu lubie rolki/lyzwy) oraz na silownie (2-3x w tygodniu).
Poproszę o opinie czy wybrany przeze mnie zestaw jest odpowiedni? Zastanawiam sie nad polaczeniem (jak w tytule)
Inferno Apocalypse +AD-3 PCT / TERMINATOR-TEST.
Ps. Czy boostery testosteronu po prostu ograniczaja tworzenie sie estrogenu, czy są to dwie oddzielne kategorie - jedne boostują testosteron, inne ograniczaja estrogen? Jaki w moim wypadku bylby najlepszy?

Proszę o opinie, ew jakies propozycje w podobnym przedziale cenowym (do 350zl łącznie/miesiąc kuracji)
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
witaj na sfd
przede wszystkim warto by bylo zbadac poziom testosteronu wolnego i estradiolu jak beda spore odchylenia od normy bedzie mozna wtedy wdrozyc suplementacje, stosujac tego typu srodki na czuja czasem jest po prostu bez sensu, a kase mozna przeznaczyc na cos innego.

co do roli estrogenu, jest z nim podobnie jak z insulina, czyli miecz obusieczny, a jego podniesiony poziom niekoniecznie bedzie blokowal redukcje tluszczu, bardziej zwiazane bedzie to z nadmiarem wody, ktora maskuje fat
co do testosteronu sprawa wyglada podobnie jednak inna rejonizacja tluszczu bardziej wiscelarna.

jednak ich odpowiedni poziom estro w normie, a test w gornej granicy jak najbardziej sprzyja redukcji fatu i budowaniu ogolnej formy sportowej.


produkty wybrales dobre, dzialanie ich to glownie inhibicja enzymu aromatazy,
AD-3 jak i Terminator zawiera w skladzie arimastane, ktory silnie blokuje konwersje testa w estro piszac w skrocie.
osobiscie bym bral terminatora, ze wzgledu chocby jeszcze na dodatek l-dopa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Celujesz z miejsca w problemy nierównowagi hormonalnej bez badań i ani słowem nie mówisz o diecie
Takie boostery teścia to gadżety bez większego wpływu na kompozycję ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 729
Dzięki za odpowiedzi

Co do mojej diety - tak jak pisałem w ankiecie, rzeczywiście nie mam ulozonej diety, natomiast zmienilem nawyki zywieniowe, odzywiam się mówiąc ogolnie zdrowiej, bardziej regularnie oraz zwracam uwage na to co jem i mniej więcej staram sie liczyć te kalorie (poszczegolne skladniki rowniez) w posilkach - stąd moja opinia, ze jem ponizej swojego zapotrzebowania biorąc pod uwagę aktywnosc fizyczna.

Jesli chodzi o poziom testosteronu - chetnie wykonam badanie, nie wiem tylko czy od razu nalezy kierowac sie gdzies prywanie, czy isc po prostu do lekarza rodzinnego po skierowanie (wypisze?), natomiast jakoś tak po sobie czuje, ze po prostu mam niski poziom, oczywiscie moge sie mylic ale wiem jak bylo 7-8-10 lat temu, a jak jest teraz jesli chodzi o wszystkie skutki, efekty nizszego i wyzszego poziomu testosteronu.
Jestem pewien, ze nie jest on w gornych granicach, wiec nawet jesli udaloby sie podniesc jego poziom do takiego "w gornych granicach" to byloby super. Natomiast tak jak mowie - tak czy inaczej zbadam.
Wybiorę w takim razie ten zestaw o ktorym myslalem z Terminatorem, wedlug polecenia. Czy polecacie do tego jakis zestaw witamin?
Czy do tego zestawu dorzucić np SCITEC MEGA DAILY ONE PLUS, czy juz lepiej "nie dorzucac" ?

TomQ-MAG

osobiscie bym bral terminatora, ze wzgledu chocby jeszcze na dodatek l-dopa



PS. TomQ-MAG - Mowisz, ze osobiscie wybralbys Terminatora, a czy czasem AD-3 PCT nie jest "mocniejszy"? Tzn, czy nie zawiera wiecej aktywnych skladnikow, w wiekszych dawkach? Na roznych stronach sa podane ilosci raz w ilosci/kapsulke, innym razem /na porcje i nie do konca moge sie w tym połapac, do tego te wszystkie przeróżne nazwy..;)

Pozdrawiam,
milego wieczoru.





Zmieniony przez - lmnh w dniu 2016-09-21 23:35:19

Zmieniony przez - lmnh w dniu 2016-09-21 23:42:53

Zmieniony przez - lmnh w dniu 2016-09-21 23:44:16

Zmieniony przez - lmnh w dniu 2016-09-21 23:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
tutaj glownie rozchodzi sie o androsta-3,4-dien-7,17-dione, w terminatorze masz 90 kapsow po 25mg, ad3 ma 60 kapsow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
ad-3 ma w składzie też L-dopę i arimistane ma na 2 kapsy 75mg, także wiecej niż w terminatorze w przeliczeniu na kaps i tyle samo w całym opakowaniu
lecheek firma bardziej renomowana zdecydowanie w stosunku do killer labza


Zmieniony przez - Truth09 w dniu 2016-09-28 00:22:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie johimbiny.. czy izolat,BCAA podnoszą poziom insuliny? Pytanie*

Następny temat

7Nutrition Jungle Burner

WHEY premium