SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocene diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 240
Płeć : mężczyzna
Wiek : 25
Waga : 75.5
Wzrost : 175
Obwód ramienia : 39
Obwód talii : 89

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20% ?
Aktywność w ciągu dnia : praca stojąca raczej.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia split normalny + 40min aero po treningu
Odżywianie : Dieta zbilansowana /low carbo
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Bcaa , zma , Universal cuts
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana


Witam , od 1 miesiąca jestem na tej diecie , na poczatku ważyłem okolo 79-80kg a w pasie mialem 95 , wiec powiedzmy ze te 6cm i niecałe 5kg fatu spadło , w miesiąc.Czy to jest dobre rezultat ? wydaje mi sie że obecnie jest mały zastój i dlatego pytam czy nie warto tutaj obciąc węgle teraz ? czy jeszcze jechac na tym co jest ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 kg fatu? a robiłeś pomiar tkanki tłuszczowej? to, że schudniesz 5 kg nie znaczy ze to sam tłuszcz.
ja bym zabrała z 50 g węgli i zastąpiła je zdrowymi tłuszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 240
źle sie wyraziłem , 5kg masy , tak lepiej pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adekwatnie, obetnij te węgle na rzecz tłuszczy i wklej w formie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 240
Może tak :) ?
Edytowałem po raz 2 , węgle dałem tylko w posiłku po treningowym , proszę o ocene






Zmieniony przez - donieq w dniu 2013-04-15 22:48:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Ok

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

low carb szybkie poprawki 11% BF--

Wiecej