SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 229
Mam 22 lata, ważę 76 kg, 184 cm wzrostu. Dieta na masę. Plan treningowy FBW.

Na dole wpisałem teoretyczne wartości. Zapotrzebowanie kaloryczne wyliczyłem ze wzorów z innego tematu.

Nie uwzględniłem mojej aktualnej pracy tj. przeciętna praca fizyczna 4-5 razy w tygodniu 6-8h na nogach. Ile kcal należałoby dodać?

Oliwa z oliwek jest dość droga, a chciałbym bardziej ekonomiczną dietę zrobić. Czy mogę zamiast niej pić olej rzepakowy (np. wyborny z biedronki) ? Jeśli różnica nie będzie znacząco duża to zmienię.




Zmieniony przez - Xelte w dniu 2012-08-27 21:16:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Czy mogę zamiast niej pić olej rzepakowy (np. wyborny z biedronki) ? Jeśli różnica nie będzie znacząco duża to zmienię.


Nie.

Możesz zacząc z tego pułapu, możesz dorzucić kcal, bilans i tak wyjdzie w praniu.

Co do samej diety, to dorzuć do niej mięso (również wołowine i wieprzowine), jaja, czy ryby, bo po ograniczeniu nabiału-co należałoby zrobić-to będzie dośc uboga w białko dobrej jakości.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Daj też w miejsce części oliwy-orzechy/tłuste ryby
Oliwę mógłbyś zamienić na rzepakowy,gdybyś znalazł z 1.tłoczenia,w ciemnej butelce o obniżonej zawartości kwasu erukowego-ale o taki ciężko ;]

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-08-27 22:58:34

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na masę 63kg

Następny temat

Dieta do obrobki,

WHEY premium