SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o małą pomoc z dietą.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51
Witam
Nie ukrywam, że jestem nowym forumowiczem. Jednak zanim zdecydowałem się na założenie pierwszego tematu spędziłem parę godzin na forum, czytając to różne tematy dla nowicjuszy, żeby nie wyjść na laika. Układanie diety zajęło mi trochę czasu i moim zdaniem jest w miarę przemyślana. Jest to pierwsza wersja, dlatego też gramatura może nie być do końca zgodna z rzeczywistością. Widać już jednak teraz że ilość białka jest spora w porównaniu do węglowodanów. Tutaj rodzi się moja prośba, czy i ewentualnie co musiałbym zmienić, żeby mieć mniej białka w diecie? Chciałbym tylko zaznaczyć, że ta dieta wcale nie jest na masę, jest to dieta ułożona z myślą na dłuższy okres, żebym od razu rzeźbił i wbijał w mięśnie, a przy tym nie chodził głodny po treningu i dostarczał ciału stale energii oraz nie obrósł tłuszczem.
Ciemniejsze kreski oddzielają posiłki:
- Śniadanie
- II śniadanie
- Posiłek przed treningowy
- Banan lub płatki ryżowe zaraz po treningu
- Posiłek po treningowy
- Posiłek na noc

Podsumowując:
- Czy w diecie jest odpowiedni stosunek białka do tłuszczy do ww, a jak nie to co zmienić?
- Czy popełniłem jakieś karygodne błędy podczas układania diety?

*dieta nie jest typowo na masę tylko na dłuższo-okresowe rzeźbienie
*po prawo są zastępcze elementy posiłków
*na górze mam zapotrzebowanie wyliczone z excela Vitalmax dobrane pod kątem ilości i jakości treningów


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51
No i z góry dziękuję za odpowiedzi. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
napisz cos o sobie, waga, wzrost, cel ? najlepiej zrób zrzut diety ze strony potreningu.pl jest bardziej czytelny

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51
Ten zrzut jest zrobiony tak jak na potreningu.pl tylko w excelu.
Mam 22 lata, 181cm wzrostu i ważę 68 kg
Cel: ani typowa masa, ani typowa rzeźa, po prostu chciałbym przytyć z 4-5kg w mięśniach. Długość trawnia treningu nie ma większego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51
a oto dieta w potreningu.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na śnidania,obiad,kolacja- masa

Następny temat

typ budowy

WHEY premium