SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o Pomoc...=/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Witam
Jestem Newbie więc nie najezdzajcie na mnie jak mozecie :P
A wiec chcem zebyscie mi poradzili jaką diete ulozyc ( czytalem bardzo duzo ale i tak nie mam pojecia jak to zrobic ) , i jakie odzywki brac... Kasy nie mam zbyt duzo niestety.
Staż - 2miesiace ( 4 razy w tyg. )
Wiek - 18lat
Masa - 62Kg.
Wzrost - 1,82cm
Cel - Przyrost masy + rzezba

Proszę o profesjonalne porady jezeli mozna, widze, ze duzo doswiadczonych ludzi tutaj uzeduje.
Z góry Dzieki :)
Ps. Jezeli mam cos jeszcze podać o sobie itd to napiszcie :)

Zmieniony przez - zubik49 w dniu 2008-09-13 12:29:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
wejdz do dzialu z odzywianiem

Aby być wielkim trzeba być kiedyś małym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9378
chcesz sie masowac czy rzezbic?

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
No raczej Masowac jak narazie... Rzezba potem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
A więc dostane porade jakie odzywki brac?
Jestem w trakcie ukladania diety ale z tego co wyczytalem to odzywki w polaczeniu z dieta daja duze efekty wiec prosze o porade co do odzywek ( z dieta sobie raczej poradze ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
idz do dzialu odzywiaie, wpisz w wyszukiwarke : dieta na ase i sobie cos wybierz proporcjonalnie do zapotrzebowania kalorycznego swojego. jezeli uznasz ze nie jestes zjesc w sytanie tyle ile powinienes, pomysl wtedy o odzywkach typu bialka gainery itp. Suplementy to poki co temat nie na teraz.


prosze o porade co do odzywek ( z dieta sobie raczej poradze )

jezeli z dieta sobie poradziles to nie potzrebujesz odzywek ew. porcja gainera na wodzie po silowni

dzialaj

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2008-09-13 13:28:00

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Dzięki wielkie :)
Myśle, ze nie bede w stanie tyle w siebie wepchnac.. przynajmniej narazie.. Ulozylem diete z 5 posiłków + Gainer.
Nie wiem czy bedzie dzialac ale mam taka nadzieje.
A co do diety to bede stosowal tą co ulozylem i z czasem zaleznie od tego jak moj organizm zareaguje bede wprowadzal zmiany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Vitalmax 300g czy 500g?

Następny temat

Cykl - kolejność

WHEY premium