SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prostowanie nóg na maszynie , wersja ze sztangielką ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Witam , zastanawiam sie czy to ćwiczenie można wykonać wkładając sztangielkę między stopy .Pytam , bo nie mam prasy do nóg , a chciałbym to ćwiczenie wrzucić do planu .

pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli usiądziesz odpowiednio wysoko żeby sztangielka nie opierała się na ziemi i utrzymasz ją nogami w powietrzu to możesz pokombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4773
Moim zdaniem się nie da...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
no ale ile kg będzie miała ta sztangielka ? Ja na swojej prasie zakładam czasem 80 kg,
w stopce masz link do mojej siłki i jest tam prasa samoróbka, dwa profile i śruba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
j.w. na prasie zazwyczaj stosuje się większy ciężar, a utrzymanie nogami hantli nawet +50kg jest raczej ciężkie.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9690
Jak spadnie ci hantla nawet 20-30kg to będzie nie ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Robiłem czasem prostowanie a nawet uginanie hantlą gdy nie było innej możliwosci ale tak jak pisali koledzy wyzej, cieżar duzoooo mniejszy i wiele nei trzeba zeby hantla wypadła. Pozatym zaj**iscie nie wygodne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Zrób syzyfki - i tak na tym lepiej wyjdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Robie syzyfki od czasu do czasu , a co do tego prostowania ze sztangielką , gdzieś w starym numerze KiF takowe widziałem .

pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
to po co pytasz?
spróbuj, zobaczysz jak Ci będzie wychodzić i jak Ci będzie się ogólnie ćwiczyć
pozdro

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6909
Ja robię to ćwiczenie właśnie z sztangielką , i zakładam ją na stopę i oddzielam nogi. Bardzo dobrze się trzyma, i dobre ćwiczenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawada Nie zadużo seri ?

Następny temat

Pomocy ćwiczenia na wyciągu

WHEY premium