SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prostata, co obecnie na topie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co polecacie na prostate? Dalej Saw palmetto góra? Jak tak to ile brać i jak długo? Pytam, bo z moją ostatnio coś gorzej :/ Lipa strumień, nie opróżnianie się do końca i najgorsze niepełny wzwód.. (ratuje się AAKG). Do lekarza narazie mi się nie śpieszy, niemniej PSA w normie..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
spróbujcie zbić estrogen IA na trenie lałem zawsze w nocy teraz szedł ten sam tren proviron i femara cypio, czyli tren +proviron fatalne combo dla prostaty zero problemów z laniem odstawiłem proscar na 7 tygodni.
w moim przypadku estrogeny bardziej jadą po prostacie niż DHT.
Niewątpliwie jednak finasteryd też jest potrzebny na długich cyklach ją włączam i wyłączam okresowo.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
zobacz Confido SPEMAN lub HIMPLASIA

marki HIMALAYA na allegro jest i kup od nich
tylko poczytaj, które bardziej nam potrzebne

wszystko co od nich brałem działa.
markę szczerze polecam
palma sabałowa owszem też
użyj dodatkowo ekstraktu 160mg x 2 3 razy dziennie i obserwuj
zamiast jednej porcji szarpnij 2 kaps. olimpu prostatan ma inne składniki dodatkowo
oraz prostalong galomega na prostatę

z chemii jak masz dostęp dodaj proscar 1,25mg do 5mg (ja bym wolał 5mg) na te dwa tygodnie
mogę się założyć, że chemia plus natura zrobi swoje

takie combo 2 tygodnie i daj znać!
aakg Ci pomaga na wzwód?
nie opróżnianie się do końca - rozwiń to proszę
ja tak mam wieczorami, ale też dużo piję...

daj znać co tam dalej i opisz mi ten objaw nieopróżniania i wzwodu

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
proscar to numer 1 reszta to dodatki .

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za rady.

1 .aakg Ci pomaga na wzwód?

Tak i to bardzo, bez też staje ale nie jest skierowany do góry i taki twardy jak być powinien, Przy aakg (czy też wszelkich innych mocnych NO-boosterach) w zasadzie stoi tak jak na cyklu saa, czy też po johimbinie, że można by się na nim podciągać..

2. nie opróżnianie się do końca - rozwiń to

np. leje sobie strumień słabnie praktycznie do zera, ale czuje, że jeszcze tam jest i musze napiąc miesnie by wytrysła resztka, czasem to nawet już mam chowac wacka a tu pojawiaja się kropelki i lekkie sączenie. czesto też jest, ze oddaje mocz, bo mam gdzieś wyjśc wychodze i dosłownie 5 minut po musze jeszcze raz lecieć w krzaki :D


3. ja tak mam wieczorami, ale też dużo piję...

ja pije 2-5 litrów dziennie i nie widzę różnicy, pozatym, ze jak wiecej to początkowy strumień zwykle jest mocniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Zbadaj priostate pid usg. Lecial jakis sok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja lece meta+sus+npp mam to samo z oproznianiem(cos tam wciaz chlupie)+ dodatkowo musze sie "wyciszyc i skupic" zeby zaczac. prostamol uno czy jakos tak- nawet dobrze dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Joy wszystko tylko nie; test, bold, deca etc. wiec nie wiem dlaczego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
proscar nr 1 ok
ale ma swoje sajdy

wolę combo z nim, by zaatakować prostatę z każdej strony chemia plus natura!

acha można też spróbować ekstraktu z GRANATOWCA alias granatu.

dziękuję za odpowiedzi - czyli mamy podobny objaw z tym sikaniem.
ja to mam od wielu lat i o dziwo tylko wieczorami...
jak mnie badali to wpierw cukrzyca, a prostata nigdy
natomiast jak chciałem zbadać prostatę u lekarza to powiedział za 10lat :)
to taka wrocławska Mengele :) zawsze mówi idź do domu przejdzie :)



a ile aakg bierzesz? jaka dawka? na pusty czy z posiłkiem?

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pół godziny po posiłku np przy vasobolan 10-12 kapsułek, przy aakg czysty ok 10g np megabola nitrox 2 saszetki, lub bardziej eco 5g aakg i johimbina poł dziennej porcji

zobacze co sam zdziałam, jak nie to przejde się do lekarza i mu pokarze temat

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2011-08-03 14:32:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
duże dawki - nie sprawdzałem więcej niż 5g
dzięki za poradę

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
mialem podobnie na npp i treniku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta wino watroba

Następny temat

Trzeci cykl- prośba o pomoc

WHEY premium