SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosta dieta redukcyjna :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
na grilowanie nie ma srodków z gotowaniem duzo ***ania dziennie 1kg miesa smaze dla siebie i swojej zonki i to mi tez duzo czasu zabiera o parze juz nie wspomne poprostu brak checi czasu i srodków ukladam diete pod to jakie mam mozliwosci zazwyczaj kupuje mieso mielone lub sam miele wiec raczej gotowanie takiej postaci miesa chyba odpada przynajmniej ja sobie tego nie wyobrazam ...przede wszystkim diete trzeba ulozyc taka by przez dluzszy czas byla mozliwosc jej stosowania a nie zeby albo czasu nie starczalo albo checi albo srodkow lepjej ulozyc prostsza a stosowac ja jakis dluzszy czas a nie ja tu czasem patrze na te diety co ludzie ukladaja milon prodoktow urozmaicona ze masakra tylko tak sobie mysle ze gosc ulozyl ja pewnie zeby sie pochwalic i gora dwa dni na niej wytrzymuje bo nie starcza mu czasu na zakupy na codzienne siedzenie w kuchni i srodków. Nie jestem zawodowcem mam tez mase innych rzeczy ktorymi sie zajmuje nie mam czasu by posiwcac poł dnia na siedzenie w kuchni. Dlatego prostota jest w mojej diecie najwazniejsza!

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Co Ty wygadujesz? Ileż to roboty żeby ugotować bądź upiec mięso. Jak narzekałem na brak czasu to wrzucałem piers z kury do piekarnika, szedłem wziąć prysznic i jak wychodziłem było ready, więc nie wiem o co chodzi. Cgcesz to smaż, wszystko mi jedno, ale to tylko kolejna wymówka.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Co do mielonego sprawdź sobie kulki mocy w dziale kuchnia, nie wymaga smażenia i smakuje świetnie. Wczoraj robiłem tylko zamiast wołowego miałem indyka mielonego. Jw smażone niezbyt pozytywnie wpływa na organizm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk w puszce

Następny temat

dieta na mase dla poczatkujacych

WHEY premium