SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o porade

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Zaczne ,ze jestem mama 3 dzieci.3 ciaze zrobily swoje i nadszedl czas,zeby sie za siebie zabrac.
Od kilku miesiecy chodze na silownie dosyc regularnie 5-6 razy w tygodniu.
pon-zajecia ogolnorozwojowe,dodam,ze dosyc ciezkie na pewno nie dla mieczakow sa to aeroby polaczone z silowka)
wtorek-bieznia 45 minut
sroda-cwiczenia ogolnorozwojowe jak w poniedzialek
czwartek-aeroby(lekkie okolo 60 minut)
piatek-bieznia
sobota-ogolnorozwojowe jak w pon i sr.
Dieta ma wiele do zyczenia,ale planuje powrot do odzywiania zgodnie z zasadami diety plaz poludniowych czyli bialko,zdrowe tluszcze,owoce,warzywa,produkty pelnoziarniste,duzo blonnika.
Chce spozywac 5-6 posilow dziennie,ale nie wiem kiedy najlepiej jakie.Przede wszystkim przed i po treningu.
Na silownie z rerguly chodze rano,po sniadaniu (owsianka na wodzie z polowa banana,,malinami,orzechami i rodzynkami) Po silowni pilam proteine z owocami (maliny ,jagody)
Nie wiem,czy taki plan ma sens? Co sadzicie o takim treningu i diecie?
Dodam,ze bardzo bym chciala zgubic tluszcz na brzuchu.Mam predyspozycje do szybkiej budowy miesni,kiedys zajmowalam sie kulturystyka (studiowalam na AWF),ale to bylo 100 lat temu i nie wiele pamietam.
Prosze o porade,pliiiiiis.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Czesc .
Mysle , ze na poczatek potrzebujesz ulozyc sobie plan zywieniowy , od tego musisz zaczac .
Uloz go tak aby ilosc kalorii tylko nieznacznie byla nizsza niz zapotrzeowanie Twojego organizmu , pamietaj o odpowiedniej ilosci bialka tluszczy i weglowodanow .
Poszukaj pomocy na forach , jak poczytasz to duzo znajdziesz , bo temat byl przerabiany wielokrotnie .
Co do suplementacji to ja bym tego nie bral :)

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Moje zapotrzebowanie na kcal to troche ponad 1700,zeby schudnac musze spalic lub niedojes okolo 400 kcal.Staram sie spalac te kalorie cwiczac.
Chcialabym,zeby ktos poradzil mi co najlepiej jesc przed i po treningu i generalnie rzucil okiem na to co w tej chwili robie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
A chcesz schudnac , to jest Twoj glowny cel ?

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Tak,chce schudnac,ale nie chce na razie za bardzo przybrac masy miesniowej.Bo kto wie co kryje sie pod moim tluszczykiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
To jak bedziesz pisac soebie plan zwieniowy to uloz go tak zeby okolo 1.5-2 h przed treningiem w posilku bylo troche wiecej weglowodanow ale pamietaj o bilansie kalorii calodziennym aby byl troszke mniejszy niz zapotrzebowanie do zapotrzebowania kalorycznego dolicz te , ktore spalasz podczas treningu . Jedz duzo warzyw i owocow .
Dla sportowcow wazne sa owoce cytrusowe , hertabaty lisciaste ogolnie temat jest szeroki , poczytaj sobie .
Zrob 5 posilkow ,w tym obfite sniadanie .
Zeby obliczyc kalorie , zawartosc bialka , tluszczy i weglowodanow w swojej diecie moze wejsc np na te strone :

http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/l-r.htm

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Dzieki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilnie potrzebuje pomocy

Następny temat

ryż biały

WHEY premium