SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycję

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 74
Czy mógłby mi ktoś wymienić z własnego doświadczenia jakie suplementy poleca które naprawdę dobrze działają , z każdej "dziedziny" typu aminokwasy , białko , kreatyna itd. . Z Góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Zmieniony przez - BastekCiastek w dniu 2013-04-24 14:32:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
na 100% działa dobra dieta
dobrze zaplanowana

żadne suplementy jej nie zastąpią

a co warto brać?

kreatynę
bcaa
argininę
witaminy
zma
kolagen

i nic wiecej

oczywiscie białko jesli jest go mało w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
bate alaninke bym wcisnal jeszcze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 233 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11099
ja używam o3 gold, witaminy+minerały i mzb z olimpu wszystko używam całorocznie, do tego bcaa na redukcji/rekompozycji i przedtreningówki ale ich nie polecam bo chyba sie uzależniłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Do listy Bulla i Rumcajsa mysle ze jeszcze warto dodac kofeine. Uzywac cyklicznie zeby sie organizm nie przyzwyczail
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki najlepszy spalacz tłuszczu?

Następny temat

Uczulenie na coś w białku

Wiecej