SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat malay tiger 50ml goraczka+problem z sercem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1520

Ankieta

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
jestem tu nowy i wiem ze to jedyne miejsce do dyskusji w tym temacie a więc

Zakupilem propionate 100 malay tiger
Zazylem 50ml strzała w udo prawe nastepnego dnia przez 3 dni mam ataki gorączki i najgorsze to ze mi serce nawala jakby mialo wyskoczyc nigdy Tak nie mialem
Kiedys bralem boldenone 200 alpha Pharma i nie bylo takich cudow dodam ze boldenon byl zoltawy srodek a ten prop malay przesroczysty czy ktos sie spotkal z takim problemem chodzi o to nawalanie serca , ciagle czuje ze zaraz exploduje drgawki jakies mam

Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie

Czy ktos cos takiego kiedyś mial i jak sobie z tym poradzil
GAIDI





prosze o jakaś odpowiedz sensowną z gory bardzo dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Kolego moim zdaniem masz zaburzenie lękowe z somatyzacją. Po propku dostaleś stan zapalny a reszta to Twoja glowa. Prop może tez nasilic pewne objawy somatyczne typu duszności itd. Mogles tez byc uczulony na zastosowany nośnik. Nie bierz się za witaminy dopóki nie ogarniesz głowy swojej i nerwów. Wystarczy rzucic okiem na sposób w jaki piszesz posty i już widać, że jesteś strzępkiem nerwów i mówię Ci to jako specjalista/profesjonalista w tej dziedzinie akurat.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam ze waze 72 kg 180cm wzrostu ektomorfik staz treningu 2 lata z przerwami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664025
Ankieta działu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
jedyna sensowana odp to taka ze nie bierz sie za koks a druga ogarnij miske treningi i poczytaj tematy podwieszone duzo pomoga

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
ile zażyłeś ? 50ml ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Przy takiej ilości to serce poczuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem ze to nie dozeczne ale wali mi sie w glowie po takiej malej dawce , 4 dzien zdycham najpiere goraczka spoko zbilem ja, potem nak***ia serce ze myslalem ze zjade a dzis mam uczucie ciezkiej glowy i czuje sie jak d**** , Zastanawia mnie czemu nikt nie pisze o skutkach ubocznych (uczuleniowych ) tylko odrazu o odstawieniach cyklu , to jest nieprofesjonalna wiedza o koksach w polsce a jakos nikt tego nie porusza doglebnie, a ci lekarze to normalnie powinni bic. n a p i e r dalani po lbie ze nic nie wiedza

Jak ktos cos mial podobnego to niech da znac bo to jest przegiecie
Takiej K U R W I C Y chyba nigdy nie mialem
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664025
Kolego wrzuć ankietę dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niewiem jak to zrobic szukam szukam na telefonie ale cos nie moge nic znalesc ponoc jakies 3 kreseczki nic takiego nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo chce ta ankiete dzialu ogarnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

KOPIUJ-WYPEŁNIJ -WKLEJ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progesteron

WHEY premium