SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat flakon zapach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 534 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8052
Witam czy możliwe żeby prop pachniał? Podczas iniekcji zauważyłem zapach.. Nie jakiś intensywny, ale wyczuwalny.
Konsystencja olejku jest taka że można powiedz że wślizgnoł się prawie odrazu.

Ktoś miał podobne doświadczenie?

... w moim mniemaniu mam 100% racji...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4378 Napisanych postów 43079 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 535005
Jest możliwe...

Meta inj czy środki typu Base mają bardzo intensywny zapach...nawet jak zamkniesz je np w szafce potrafią być wyczuwalne w całym mieszkaniu...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-08-09 16:07:26
2

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 534 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8052
pawel82
Jest możliwe...

Meta inj czy środki typu Base mają bardzo intensywny zapach...nawet jak zamkniesz je np w szafce potrafią być wyczuwalne w całym mieszkaniu...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-08-09 16:07:26

Czyli to jest normalne, jakoś soku bardzo rzadki wszedł od strzała hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4378 Napisanych postów 43079 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 535005
Przy propie może nie jest to standard ale jak najbardziej jest możliwe...
1

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Trochę mnie to zmartwiło. Po strzale czułem chwilowy ból ale teraz już spoko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Zapachem nie ma się co kompletnie przejmować...
Co do bólu dużo ludzi odczuwa dyskomfort po iniekcji propa , bywa tak że po 2-3 lotkach organizm się przyzwyczaja i później już nic nie czuć...
3

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Powiedz mi jeszcze bo nie chce nowego tematu otwierać.

Jestem po 3 shotach, dupa boli. Zrobił mi się lekki obrzęk, do tego mam skoki temp. ciała.. Czuję to po sobie.. Też czuję się tak jakbym był osłabiony, przeziębiony. Jeżeli chodzi o plus propka to kuska lepiej stoi mimo osłabienia chęci są ogromne.. mogę też powiedzieć że siła i pompa też lekko na plus.

Zmieniony przez - prq91 w dniu 2019-08-14 18:32:53

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Skoro po shocie masz gorączkę wrzuć naproxen...a jeśli się to nie poprawi radził bym zmienić testa na długie estry cypio/enan , możliwe że twój organizm nie toleruje propa i zawartego w nim któregoś środka...sporo ludzi nie może bić propa...nie ma się co męczyć...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-08-14 18:38:09
2

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25629 Napisanych postów 260173 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332497
Prop może być rzadki bo to jest zależne od oleju jaki został użyty
Takie zachowanie organizmu to często jest spotykane przy testo

Bij dalej organizm powinien przywyknac

Reszta pytań ankieta dzialu
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 270
Wyczuwany zapach to norma i lepiej czuć zapach chemii alkoholu niż w ogóle niczego.
Jeśli czujesz ból, może zmień miejsc iniekcji ?
Ew. Wbij się głębiej kup igły 4cm długości i cała walnij w poślad lub bark (niej bój się nawet w bark ja tak zawsze wale)

Jeśli nie przejdzie i nie przechodzi zmień na inną firmę, możliwe że użyli czegoś na co masz alergie.

Jeśli chodzi o konsystencję to jest prawidłowa i mniej oleisty roztwór tym szybciej się wchłania przez tkanki mięśniowe. Apteczne mają konsystencje prawie jak woda ale jest to olej.
Nabiera się jak wodę ) bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25629 Napisanych postów 260173 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332497

AlbertoRosa
Wyczuwany zapach to norma i lepiej czuć zapach chemii alkoholu niż w ogóle niczego.
Jeśli czujesz ból, może zmień miejsc iniekcji ?
Ew. Wbij się głębiej kup igły 4cm długości i cała walnij w poślad lub bark (niej bój się nawet w bark ja tak zawsze wale)

Jeśli nie przejdzie i nie przechodzi zmień na inną firmę, możliwe że użyli czegoś na co masz alergie.

Jeśli chodzi o konsystencję to jest prawidłowa i mniej oleisty roztwór tym szybciej się wchłania przez tkanki mięśniowe. Apteczne mają konsystencje prawie jak woda ale jest to olej.
Nabiera się jak wodę ) bez problemu.

To chyba apteki nie wbjjales :_)

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl test tura lub tura solo?

Zestaw 1