SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat +oxandrolone 1 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1857
Witam,

Zdecydowałem się cykl. Pomijając wszystkie kwestie. Mam dwa środki z Alpha Pharma : Propionat testosteronu 25 amp - 2 paczki Oxanabol czyli 100 tab. (1=10mg). Chciałem zrobić cykl na tych środkach. Mój cel to ogólna poprawa wyglądu, nie chcę masować. Najlepiej nabrać trochę jakościowej masy przy podkreśleniu zarysów mięśni. Prosiłbym o konkretną rozpiskę razem z odblokiem Wiem, że tematy się przewijały, ale konkretnie do tej ilości ewentualnie coś mogę dokupić. Chciałbym już być po odbloku w połowie lipca szczerze mówiąc. Prócz przygody z prohormonem i daawno 5 strzałami deca durabolin nie miałem styczności ze sterydami. Wydaje mi się, że mam skłonności do skutków ubocznych. Muszę dokupić tylko tamoxifen, clomid i HCG? Dietę będę trzymał, dokupiłem Witaminy, omega gold, czosnek, cynk, białko WPI i WPC do uzupełniania. Jeśli chodzi o trening, chciałbym maksymalnie wykorzystać to, że będę na cyklu. Czy trening 5 razy w tygodniu z różną intensywnością będzie ok ? Priorytet to rozbudowa klatki i brzucha.Normalna siłownia + tabata lub crossfit 2 dni starczy na regenerację(weekend ewentualnie basen, sauna) . Czy najlepiej biegać przed siłownią czy po? Chcę biegać ok. 30 minut w każdy dzień treningowy. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1857
Artykuł objaśnił wszystko, więc chyba jestem książkowym przykładem, bowiem wyniki badań wskazały

Testosteron całkowity - dzień wcześniej rano strzał nast dnia rano badania

Wynik Jednostka Norma
1473,00 ng/dl 249 - 836

Estradiol

Wynik Jednostka Norma
70,42 pg/ml 7,63 - 42,6

Endokrynolog zmacała suty i przepisała Bromergon 1/2 tabsa na noc, łykam na razie mam wrażenie, że nie powiększa się, ale też nie znika. Czy dorzucić jakiś IA czy tylko lecieć na tym do zniknięcia objawów? A może znów tamoxifen po 20 mg by zmniejszać aromatyzację teścia do estro ?











Zmieniony przez - lacoste69 w dniu 2015-06-18 20:42:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94410 Napisanych postów 364343 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668841
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1857
Niestety już nie mogłem edytować. Pozwolę sobie wkleić.
1. WIEK: 30
2. WAGA: 85
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:113
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:10
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Daawno 5 strzałów deca durabolin, PH z Dragona +test Freak
8. TRENING: Mieszany, cross fit, siłownia długi okres cykle masowe,
9. CEL CYKLU: Przyrost jakościowej masy mięśniowej,widoczna rzeźba priorytet klatka i brzuch
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: koniec 02.2014
11. POZIOM BF%: ok 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: być może do owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1933 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE: Nigdy nie biłem rekordów
-klata: ok 90
-martwy ciąg:100
-przysiad: 80

Zmieniony przez - lacoste69 w dniu 2015-04-26 21:26:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94410 Napisanych postów 364343 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668841
podstawowe punkty pominąłeś dieta i pas

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1857
Nie celowo oczywiście. Staram się zdrowo odżywiać i przestrzegać reguł. Średnio b: 186 g ww: 182 g tł: 47 g dziennie tak wychodzę, ale będę chciał zwiększyć ilość białka na cyklu i dopiąć na ostatni guzik Przynajmniej 6 posiłków co ok 2 godz . Obwód w pasie to 90 w biodrach 94. Udo- 54cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
No i co, chcialbys zredukować pas a gora żeby poszla? Ciezki będzie o taki recomp, moim zdaniem to w ogole niemożliwe. Najpierw redu na jednym srodku- mala dawka propa a potem ewentualnie prop oxa. Tak bym to widział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1857
Nie mam na myśli nie wiadomo jakich przyrostów.Jakbym włączył do treningu aeroby codziennie.brzuch może zostać bo nie jest duży widać jakieś mięśnie pod nim.To odpuśćmy ta redukcję pasa.Jak rozpisać te dwa środki z odblokiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94410 Napisanych postów 364343 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668841
oxy masz za mało bo dawka to 30-40 mg dziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1857
A nie mógłbym jej dorzucić na ost. 5 tygodni powiedzmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94410 Napisanych postów 364343 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668841
możesz ale będzie jej tak skromnie,tak ją wkomponuj aby skończyć ją ok do tygodnia po ostatnim propie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1857
Tak zrobię, ewentualnie dokupię paczkę. A teścia bić co drugi dzień po 1 ml. Jak z tym odblokiem jak do tego rozpisać środki o których wspominałem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście z enana na propa

Następny temat

TESTOSTERON PROPIONATe

WHEY premium