SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propek AtomicLab..

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Doping - zdjęcia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich! forum przegladam od dlugiego czasu, niestety konto zalozylem dzis, gdyz spotkalem sie z pewnym problemem. Mianowicie zaopatrzyłem sie dzis w dwie flaszki propa z atomic lab po 10ml. Zastanawiam sie czy jest wporzadku. Przejrzalem posty dotyczace oryginalow & fake'ow.. ale 100% pewnosci nie mam..
Porownujac z postem: https://www.sfd.pl/Atomic_Labs__DEKA_200_i_CYPIONATE_200__Oryginał_i_Fake-t605489.html
Czcionka daty waznosci nie jest pogrubiona, jest taka jak na zdjeciach oryginalow po prawej. Podobnie jest z logiem firmy, tu rowniez jest wydaje mi sie wporzadku. logo bardziej barwne porownujac z fake'iem.
Zdjecia mam niestety kiepskiej jakosci, gdyz aktualnie nie mam dostepu do aparatu ale moze da sie cos wywnioskowac przez bardziej doswiadczonych kolegow. pozdrawiam ;)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 260 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12893
Bardzo dobry prop :)

Silnoręki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
propek bardzo dobry to najnowszy wypust atomica nowa fiolka wyzsza niz te stare wszystko teraz jest w takich fiolkach z atoma i z wiekszymi sterzenaimi np cypio 250 a susta 300 bold 250 deca 250
i wszystko przetestowane i dziala dobze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1537
Jest OK. Wbijał będziesz w barki?

MY LIFE MY WAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jestem spokojniejszy, wielkie dzieki ;)
Od poniedziałku ładuje 1ml/e3d myśle ze spoko.
włosy dęba stają na myśl o barkach ;-P w tyłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11303
ja go bilem w bary i nie było żadnego problemu :)
Działanie bardzo dobre !

Zmieniony przez - pawelstwa w dniu 2011-11-11 18:03:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
a jak tren acet z atoma się sprawuje ?

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol balkan pharmaceuticals, real czy fake?

Następny temat

TESTOSTERONA C Balkan pharmaceuticals

Wiecej