SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop przy arytmi komorowej?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 459
Siema, otóż od kilku lat zmagam się z arytmią komorową, nigdy nie dawała o sobie znać, została wykryta zupełnie przypadkiem podczas robienia badań do klubu. Względnie nie jest to poważna choroba, biorę 3x dziennie 150mg polfenonu co normuje prace mojego serca. Czy przyjmowanie propa 2x 100mg w tygodniu, może pogorszyć skrajnie mój stan zdrowia? Proste pytanie, bez hejtu - chce się dowiedzieć. Na pewno jeszcze przy okazji wizyty u mojego kardiologa poruszę ten temat, lecz najpierw chce się dowiedzieć od bardziej obeznanych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93259 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
nikt tutaj ci nie napisze tak lub nie
porozmawiaj z kardio ktory cie prowadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
Napewno duże dawki saa wywołują arytmię, jak to by było przy twojej chorobie i konsumowanych lekach nie mam pojęcia. Sam borykałem się z arytmią po przekroczeniu rozsądnych dawek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Są arytmie i arytmie na podstawie neta , trudno zdiagnozować czy testosteron zaszkodzi czy nie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cerberus iridium labs - czy może zastąpić nolvadex lub clomid?

Następny temat

Badania na czczo

Wiecej