SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop hcg clom nolva konkretny odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1945
No to tak zależy mi najbardziej na konkretnym odbloku, ponieważ rok temu bardzo mocno zablokowałem się masdrolem i do tej pory mam problemy z niskiem testosteronem badania robilem trzy razy co miesiąc
1) 4,17 ng/ml
2) 3,64
3) 3,17
przy zakresie referencyjnym 2,8 - 8,36
więc ciagle spada teraz juz pewnie jest poniżej trzech mg bo ostatnie badanie jest z końca maja.
Robilem jeszcze badania na poziom prolaktyny lh i fsh
-prolaktyna 470 a zakres 240 - 800
-fsh 2,7 mlU/ml zakres < 12,4
-LH 6,0 mlU/ml zakres 1,7-86
Byłem z tym u endokrynologa ale oni są chyba niedoje... bo jeden nie wiedzial co zrobic drugi obiecal ze zadzwoni za kilka tygodni i czekalem minęło 7 tygodni do dzis juz po czterech dzwonilem do niego ale nie odbieral a teraz odebral i powiedzial ze jest na urlopie i wroci w polowie sierpnia a nie chce tyle czekac i chce zadzialać cos sam przy waszej pomocy. Bardzo prosiłbym o konkretne rady i chyba juz o nieodradzanie bo za dlugo sie denerwuje przez ten problem.

Waga: 96

Wzrost: 192

Obwód klatki: 114

Obwód ramienia: 41

Obwód talii: 90

Obwód uda: 66

Obwód łydki: 48

Staż na siłowni: 2,5

Ilość spożywanego białka: 2g/kg

Ilość spożywanych węglowodanów: 4g/kg

Ilość spożywanych tłuszczów: 2g/kg

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: 4 dni w tygodniu

Cel cyklu: konkretne odblokowanie

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: brak

Poziom BF%: ----

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): chudnięcia

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: ----

Wyciskanie leżąc (MAX): 120

Martwy ciąg (MAX): 115

Przysiad (MAX): 80
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33236 Napisanych postów 272074 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367530
a próbowałeś różnych boosterów testo?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1945
Tak zjadłem dwa opakowania Novedexu z Gaspari, na tym było dobrze ale po odstawieniu od razu szybko w dół...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33236 Napisanych postów 272074 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367530
cykl pomoze na krótko po odstawieniu saa i skończeniu pct może być jeszcze gorzej,idz do dobrego lekarza,niech zdiagnozuje od czego to może być i poradzi jakieś leczenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nawet po konkretnym odbloku? ja myslalem nad 24 amp propa 3 flakonami perglynu, nolva i clom do tego. Jeden lekarz nie wiedzial co z tym zrobić chcial caly czas testosteronem szprycowac... a drugi obiecał ze sie ze mna skontaktuje polozy do szpitala zeby porobic wszystkie badania i nie odzywal sie przez 7 tygodniu a w koncu pojechal na półtorej miesięczny urlop... więc po roku chodzenia za lekarzami nie chciałem tego juz przeciągać tylko zrobić cos sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
niski poziom testo w takim wieku kwalifikuje się do leczenia,na własną rękę tylko możesz pogorszyć ten stan.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ale wcześniej przed braniem tego masdrolu miałem wszystko w porządku tylko po tym gównie wszystko sobie zepsułem.... Ale nie musi być koniecznie gorzej po cyklu i dobrym odbloku moze nastąpić jakaś poprawa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
to zrób cykl na propie 1-8 100 mg co 2 dni w ost tyg propka dajesz hcg 1000-1500 j.m. co 2 dni tak przez ok 3 tyg po ostastnim hcg dajesz clom pierwsze 3 dni po 100 mg potem 50 mg do 3 tyg równo z clomem zaczynasz nolve 20 mg dziennie na noc i przeciagasz o tydz wiecej od clomidu,po odstawieniu nolwy dajesz axis-ht,w ost tyg nolve mozesz zmniejszyć do 10 mg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
na pierwszy cykl propa od razu 8 tygodni nie deliktaniej 6 ? a mołgbyś doradzić jeszcze jakiego? myślałem nad Testolic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
jeden z najpewniejszych propków,zrób te 8 tyg to coś wyciągniesz z cyklu dodatkowo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a coś innego mógłbyś polecić jakbym nie dał rady tego ogranąć ? chyba ze w tym mógłbyś pomoc na priv.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren Acetat

Następny temat

PROSZE O PORADE NA TEMAT ODBLOKU

Fruzelina