SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop czy enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Witam
Mam 30 lat , ogólnie budowa szczupła z lekko zalany aktualnie.
Ćwiczę od 22 r życia w sumie to dla siebie bo sprawiało mi to przyjemność i czułem się świetnie po potreningowej pompie, oczywiście nie ćwiczyłem regularnie i bez jakiś większych osiągnięć dlatego jak widzę aktualnie ta młodzież co po kilku miesiącach wygląda lepiej niż ja , czas nadszedł aby spróbować czegoś innego i przeszkoczyc barierę długiej stagnacji , pracuje fizycznie bardzo ciężko z nadgodizn, więc aktualnie staram się ćwiczyći3 x w tyg przejdźmy do watku.

Priorytet to poprawić grubosc ramion oraz nog z jednoczesnym lekkom odtluszczeniem a takze poprawa skory chodzi o nabicie , uzylenie .

Myślę nad testo prop lub enan, myślę że prop byłby lepszy ale ze względu na częste inekcje o ból po strzałach wybrałbym enena ze względu na mniejszą częstotliwość iniekcji, chciałbym kuc bary e5d np pon-piatek-wtorek-sobota 250mg /1ml 1-12/16 w planach ale jak to mówią nigdy nie wiadomo ile będzie trwał 1 cykl , planowo w 6-8 tyg 5000j hcg rozbite na pół e3d, do tego Wit c ed 2-3g, cynk 30mg ed, ( podobno przy 60mg wzwyż moze być wykorzystywany jako inhibitor aromatazy) omega 3, plus coś na stawy.

Dlatego prosze o doradzenie
. WIEK: 30
2. WAGA: 80
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka:
-udo:
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: parę lat z przerwami
6. DIETA:
-białko: 2g/kg
-węglowodany: 350
-tłuszcz: 70g

7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: aktywność ogolna
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry choć zbyt często czuję się zmęczony i senny
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: tak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 140

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
cynk nie działa jak inhibitor aromatazy, zaopatrz się w ari/exe i dawkowanie sam musisz sobie dobrać do tej dawki testa, na podstawie badań, czy wybierzesz propa czy enana to bez znaczenia, test to test
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Patrząc na Twoje wcześniejsze tematy to już rok temu widzę pierwsze podejscie było a nawet kilka podobnych tematów do tego . To jak to z Toba jest kolego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
pon pt wt sb to nie jest e5d tylko e4d. daj 250mg e5d i redukuj do skutku. nie potrzebujesz wiecej jak 1g wit c dziennie
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
czellista
pon pt wt sb to nie jest e5d tylko e4d. daj 250mg e5d i redukuj do skutku

Amen!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Amg27
Patrząc na Twoje wcześniejsze tematy to już rok temu widzę pierwsze podejscie było a nawet kilka podobnych tematów do tego . To jak to z Toba jest kolego ?



No miałoby już parę podejść , ale zawsze coś
E5d czyli pon sobota czwartek Wtorek yhy

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Także co lepsze prop czy enan , pytam was bo bardziej doświadczeni jesteście i obeznani w temacie a u mnie na siłowni to tylko buce co by wcisnęli kit byle się pozbyć jak np ostatnio bez metki to nawet nie startuj

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93282 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Jak ci nie przeszkadzają częste inj to prop
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jak dla mnie test to test, bez roznicy, stad oszczedzilbym sie na kluciu i dal dlugi estr
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Do wyboru mam malay, genamed , british dragon i Swiss , co aktualnie jest na topie

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skąd się wziął pomysł na schodki przy oralach?

Wiecej