SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop + wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Witam,czy po takim polaczeniu duze jest ryzyko gino? I czy oplaca sie zrobic 1-6 wino i prop razem?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zależy do wielu czynników czy się opłaca
ankietę daj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
jesli wywalalo ci gino na mecie, i jestes podatny to spodziewaj sie ze na propie wywali ale nie takie duze. Kupisz nolve i w malych dawkach sobie poradzisz
1/8 prop
4/9 wino i masz dobry cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Czyli po mecie jest wieksze prawdopodobienstwo gino. A moze byc gino ktore nie swedzi,piecze itd.? A jak bym pojechal ma dwoch srodkach na 6 tygodni to bedzie zle? Nolve mozna brac jakos profilaktycznie w czasie cyklu czy raczej nie? Sory ze zadaje tyle pytan.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
1. WIEK: prawie 20:)
2. WAGA: 95
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: poltora roku
6. DIETA:
-białko: 2,5
-węglowodany: do 200
-tłuszcz: do 50
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zadnych
8. TRENING: 2-3 razy w tyg bieganie i silownia 3-4 razy w tyg
9. CEL CYKLU: rzezba,redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: zadnych. Raz PH jakis miesiac temu.
11. POZIOM BF%: -
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130,obecnie 120-125
-martwy ciąg: -
-przysiad: -

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
Czy Ci wywali gino to zalezy od organizmu/Twojej podatnosci na to. Ale na tych srodkach i przy dawkach na pierwszy cykl uwazam ze nie ma duzego ryzyka.
Czemu samym propem nie pojedziesz? To pierwszy cykl (chociaz patrac na ph to juz drugi - ph to tez koks tyle ze w ladnym opakowaniu) i sam prop na 8 tyg. tez da rade.
martwego i przysiadu nie robisz?

Zmieniony przez - kubagrd w dniu 2011-06-04 13:04:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan+meta

Następny temat

co na drugi cykl PH ?

WHEY premium