SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Promowanie piłki nożnej

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
Cześć,
Po pierwsze, nie potraktujcie tego jako spam. Przeczytajcie do końca zanim jak to bywa w necie- zjecie mnie tu.
Jakiś czas temu wpadłem na pomysł założenia strony internetowej o sporcie. Mam przygotowanie dziennikarskie, studia, zainteresowania i dużo chęci. W sieci jest pełno wyników sportowych , informacji itd, ale nie ma za wiele o sporcie amatorskim. Ja chcę promować sport( każdy i dla każdego), popatrzyłem trochę na raporty CBOSu i okazało się, że Polacy nawet dbają o zdrowie, z tym ,że mało w tym sportu. Sam uprawiam kilka dyscyplin i widzę jakie to ma znaczenie, nie tylko dla ciała, ale ogólnie dla samopoczucia i psychiki. Chciałbym też, aby ludzie niepełnosprawni odnaleźli w sporcie siebie. Więcej o zamyśle ,w dziale 'redakcja' na stronie.
Stronka jest pod dwoma adresami: www.activestyle.info oraz www.przewodniksportowy.pl . Mam już kilka osób w redakcji i jakoś to działa, ale chciałem Was prosić o to, abyście odwiedzili stronę , rzucili mi sugestie o tym co można tam jeszcze umieścić. Może chcielibyście napisać jakiś tekst? ( mamy też dział felietonów- można się realizować) Może macie jakieś swoje wizje i też chcielibyście się zaangażować w ten projekt? I może posiadacie własne zbiory zdjęć ilustrujących sport w czystej postaci? Byłoby super jakbyście się odezwali. Technicznie tam jeszcze nie działają multimedia i katalog firm, ale już niedługo. Pewnie ktośtam sobie pomyśli jednak,że to spam, ale prawda jest taka, że portal powinien chociaż na siebie zarobić( informatyk,serwer, koszty reklamy) i być pożyteczny, żeby ludzie się ruszyli sprzed komputerów i coś robili. Jeśli Wam się spodoba pomysł to chociaż podajcie adres swoim znajomym, żeby to się trochę rozeszło w sieci. Adres mailowy redakcji to: [email protected]
Rzuciłem temat na wielu sportowych tematach bo interesuje mnie każdy sport - od umysłowych po ekstremalne.
Zapraszam do dyskusji tu i teraz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawodowo

Następny temat

psycholog sportowy www.psychologsportowy.eu

WHEY premium