SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Promocja Activlab na Siłowniach - Szczecin

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Ta Pani ktora byla w Fenixie, byla rowniez w Formie, i jakos nie miala problemu z namawianiem na foty, bo niektorzy zglaszali sie sami cytrynowy iso active dobry, crea shot tez, na bialko nie zdazylem sie zalapac bo juz pozno bylo. w kazdym razie czekam na zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
chyba sie nie doczekamy wiecej fotek

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
a sam nic nie zrobiles?:)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Bedą fotki - spokojnie

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
Panowie fotek jest duzo i bedzie relacja, ale czekamy jeszcze na zakonczenie akcji w Poznaniu i wtedy beda wrzucone rownoczesnie.

Przedstawiciel Handlowy Activlab na rejon Polska Północny-Zachód

Wejdź na mój blog: http://www.sfd.pl/BLOG:_Forma_przez_cały_rok_by__Adrian_J_-t514568.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale mogliście dać inne zdjęcie zamiast tego pierwszego, gdzie widać tej panience różowe majtki

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
i wlasnie dlatego dali to zdjecie! wiedzieli ze spodoba sie uzytkownikom mi np bardzo sie podoba zarowno zdj jak i Pani na nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no nie wątpię w to i w urodę tej Pani też oczywiście

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
I kto oczywiście zobaczył różowe koronki?

VENA!!!

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plany treningowe wspomagajace SW

Następny temat

Dystrybutor odżywek & suplementów na polskę

WHEY premium