SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolongatum efekty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
Testosteron prolongatum 25 strzałów e5d . Biore już 3 tygodnie i efekty są minimalne .. Kiedy mam się spodziewac wiekszych efektów . dodam ze trzyam miche ostro do tego pije dużo wody i mam zamiar kupic jeszcze gainera. Prosze o Odpowiedz a nie wyzwyska . z Gory dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28230
semafor
Gosti to taki endomorfik.. to z masą problemu nie ma....i efekty imponujące przy porównaniu PRZED i PO - gratuluje

Troche offtop ale dzieki za gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
25 zastrzyków co 5 dni?
Napisz ile miligramów testosteronu wstrzykujesz w ciągu tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
200mg e5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Dieta jest ? Rozpisz co jesz w ciągu dnia ?

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
nie mam diety .. Rano wstaje Ryż na mleku do tego wkrajam banana .. obiad ryba lub schabowy ze schabu lub piersi w zależności od dnia . potem jem kanapki z serem i ketchupem potem jem kolacje spagetti domowe z mielonym i sosem pomidorowym i kolacja płatki z mloekiem . wyjątkowo dzisiaj pizza z kurczakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
staram się jesc co 3 h .. pije dużo wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
obiad dokładnie ziemniaki ryba/kurczak/schabowy ze schabu lub z piersi z kurczaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
a na sniadania w jednym dniu jajecznice w drugim np ryż ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
efekty są widoczne wszyscy zauważają ale gdy stoje przed lustrem nie widze tego . podniosły mi się barki dostałem kul takich .. Łapka też mi urosła . ale na wadze prawie nic . a trening mam poniedziałek wtorek czwartek piątek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
laaki1990
Testosteron prolongatum 25 strzałów e5d . Biore już 3 tygodnie i efekty są minimalne .. Kiedy mam się spodziewac wiekszych efektów . dodam ze trzyam miche ostro do tego pije dużo wody i mam zamiar kupic jeszcze gainera. Prosze o Odpowiedz a nie wyzwyska . z Gory dziękuje

laaki1990
nie mam diety .. Rano wstaje Ryż na mleku do tego wkrajam banana .. obiad ryba lub schabowy ze schabu lub piersi w zależności od dnia . potem jem kanapki z serem i ketchupem potem jem kolacje spagetti domowe z mielonym i sosem pomidorowym i kolacja płatki z mloekiem . wyjątkowo dzisiaj pizza z kurczakiem.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
nie rozumiem powodu twojego usmiechu .. Możesz Jaśniej ? . i czy byś mógł mi udzielić pomocy i informacji jakich chce uzyskac .. Pomożesz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hexareline opinie

Następny temat

Mieszanie Propa z Decą

Wiecej