SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolongatum , pytania + ból w klatce.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

83

Wzrost

175

Obwód ramienia

37

Obwód talii

75

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 3 g, T: 1 g W: 4 g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Split

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

-

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endomorfik

Stan zdrowia

Zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

-
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 267
Witam . Po pięciu latach ćwiczeń zdecydowałem się na cykl sterydowy. Wybór padł na Testosteron Prolongatum z Jelfy (oryginał), postanowiłem po rozmowie z doświadczonymi kolegami na cykl 1-12 200mg e4d, możecie zerknąć czy dobrze rozumiem samo pojęcie e4d (pierwszy strzał miałem w sobotę):

7.03 Sobota X
8.03 Niedziela
9.03.Poniedziałek
10.03 Wtorek X
11.03 Środa
12.03 Czwartek
13.03 Piątek X
14.03 sobota
15.03 Niedziela
16.03 Poniedziałek X
itp

Czyli miedzy strzałami jest dwa dni wolnego i wtedy jest e4d dobrze to kminie ?

Mam też mały problem , nie wiem czy to przez pierwszy strzał czy przez lekkie rozwijające się przeziębienie ale mam lekki ból w klatce piersiowej, czuje taki ciężar jakby niepokój cuś takiego w płucach - możliwe że to coś z serduchem i jest taka opcja że to po pierwszym strzale ?

Może jest ktoś z Pabianic i ma ochotę na wspólny trening ? Prosze o odpis ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Źle kminisz.

Umrzesz, zawał.

Tutaj nie gruppen'sex.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 266 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 990
Raczej to w twojej glowie. Organizm mogl tak zareagowac ja na omce pierwszy raz tez przeziebienie lekkie zlapalo na poczatku. I tez nieswojo sie czulem ale to tylko w glowce cos sie piepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 267
Spoko, dzięki a jak rozpiska ? Czy te 2 dni wolnego miedzy strzałami to jest właśnie e4d ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Odpuść sobie towar. Nie wiem gdzie Ty trenowałeś 5 lat ale na pewno nie na siłowni, może obok gadałeś z ziomkami a wchodziłeś tylko jak padał deszcz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 267
Tak ciężko napisać czy rozpiska jest ok? Bardzo proszę o odpis innych użytkowników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ale o czym Ty mówisz ziomuś... Twoje wyniki są żadne, po 6mies młodzież lepiej się prezentuje a Ty jeszcze po towar wchodzisz.

Po 1inj nie ma potrzeby robić PCT więc odstaw towar i zacznij trenować i jeść.

To jest dział dla Ciebie:

https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

Z tym się pożegnaj na 2 lata minimum.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przedłużyć cykl ?

Następny temat

[SPAM] Chuda, gruba czy dzieciata - my na każdą mamy bata xD [SPAM]

WHEY premium